Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi bunkó ember?...

Miért van ennyi bunkó ember? És mit lehetne ellenük tenni? Mit kell mondani vagy cselekedni a kellemetlen szituációkban?

Figyelt kérdés

Már elegem van belőlünk!Jó, oké jön a tavasz de azért ennyire nem kéne meghülyülni.

Ezen héten 3-szor kötöttek belém és a barátnőmbe a vonaton(többnyire 20 körüliek).

Normálisan beszélgettünk, nevetünk pár hülyeségen és és azon kapom magam, hogy a mellettünk lévő széksornál pasi ott mutogatja a barátnőjének, hogy mi hogy röhögünk. Tudom magamról, hogy könnyen dühbe tudok gurulni, de próbáltam visszafogni magam így hát csak annyit mondtam-Egyébként nem kéne mutogatni. Még ő neki állt feljebb.

Másnap pedig egy csaj szintén beszólt. Jött a hatalmas bőröndjével, és ahogy beült 4-es székhez (én akkor pont zenét hallgattam és közben be volt csukva szemem)ráhúzta a lábamra azt a sz*rt.Naaa természetesen én voltam hibás, hogy mi az, hogy nem tudom arrébb rakni azt a nyomorult lábamat amikor Ő jön a cuccaival.(?)Hát felálltam, de nem bírtam megállni és mosolyogva csak annyit mondtam:Any*dat.És el is mentem.

Ma meg, szintén a barátnőmmel tartottunk haza felé amikor 2 csaj oda jött ahol mi ültünk, de csak az egyikük tudott leülni már(a másik így állt). A barátnőmmel beszélgettünk ugyan úgy nevetgéltünk meg meséltük egymásnak a sztorikat mikor azt veszem észre ,hogy az a két lelki nyomorék, beszélget, borzasztóan idegesítően röhög azon amit mi mondunk és folyamatosan megjegyzéseket tesznek rólunk.Összenéztünk a barátnőmmel, hagytuk őket, gondoltuk csak abbahagyják egy idő után de nem tették.A végén már komolyan nagyon ideges voltam így az utolsó beszólásuknál már megmondtam a barátnőmnek, hogy inkább álljunk fel és menjünk, közben megköszörültem a torkom.A barátnőm erre-Csak nem ideges vagy X? Mondtam- De igen. Tudod vannak itt olyan emberek akik miatt lehetek az.

Az egyikük erre megint beszólt, de már nem nagyon figyeltem oda mit.Miután fel álltunk egyből leült csaj, gondolom nem bírta el a nagy s*ggét és ezért csinálta ezt.Hát mit ne mondjak, nagyon de nagyon visszafogtam magam, nem kellett kicsi, hogy behúzzak egyet neki.De inkább csak annyit mondtam hangosan,hogy -Ekkora ellényeztetett p*csákat már rég nem láttam.Persze nevetek.

Így utólag haragszom magamra.Nem kéne magamból hülyét csinálom és az lenne a legjobb megoldás ha nem foglalkoznék az ilyen fajta emberekkel, de egyszerűen nem bírom!Szomorúnak tartom, hogy mások mit meg nem engednek magunknak.Hogy egy számomra teljesen idegen ember csak úgy a semmiért belém kössön és véleményt alkosson rólam miközben nem is ismer. Hogy őszinte legyek nem tudom ilyenkor mi lenne a helyes, hisz ilyenkor legtöbbször elvesztem a fejem. Mit csináljak? Esetleg ti voltatok ilyen helyzetben, ha igen ti mit csináltattok?

Köszönöm, hogy elolvastátok és ne haragudjatok amiért ilyen hosszú lett.

17/L


2012. márc. 8. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó kérdés.. Mert egyrészt hogyha beszólsz neki, akkor TALÁN észbe kapnak. Szóval kell hogy néha le is ,,szidjuk,, őket.

Egyébként én nyugodt típus vagyok, általában nem is foglalkozom az ilyen dolgokkal. Én ilyenkor vagy szánalommal teli kifejezéssel nézek rá, vagy egyáltalán nem reagálok. Mindkettő idegesíti az embereket.


Ja és, engem az szokott idegesíteni amikor megyek a járdán, velem szembe meg vagy 3 ember, de egyik sem bír odébb menni. Még ha kimegyek a járda szélére és látják, hogy mindjárt leesem, akkor sem. Ilyenkor van az, hogy azt csinálom, hogy megállok, megvárom míg elmennek. Általában kikerülnek de van olyan is, hogy belém jönnek. Néha figyelmen kívül hagyom, de van amikor én is bele megyek.. Direkt.

2012. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:Ezt már én is játszom,nem érdekel,kit lökök föl.

Amúgy együtt érzek veled,kérdező,ugyanezt éltem át.A mostani fiatalok egyszerűen gonoszak és kész.Tisztelet a kivételnek.Hagyd őket a francba,kerüld az embereket,én ezt csinálnám.Mást sajnos nem lehet.Amúgy nekem is volt olyan,hogy egyik nap 7-en kötöttek belém az Örs vezér terén.De többnyire inkább csövesek.Utálom azt a helyet.

2012. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


1 válaszolónak:

Jó neked, hogy nyugodtan, hideg fejjel tudsz gondolkozni.Sajnálom, hogy én nem vagyok ilyen :(

Hát igen , járdás sztoriaim nekem is vannak.Én is imádom mikor belém jönnek, mondjunk én legtöbbször bocsánatot kérek ha tudom, hogy én vagyok a hibás de ez fordítva nagy ritkán ha előfordul. Meg persze azt szeretem a legjobban mikor a zebránál állok és majdhogy nem kilöknek az útra a busz elé, hagy üssön csak el. :)

Egyáltalán nem figyelnek oda az emberek másokra, pedig nagyon is kéne.


2 válaszolónak:

Hát a mai fiatalok tényleg nagyon szánalmasak.Ezt így írom, hogy én is az vagyok! És azzal is egyetértek, hogy gonoszak. Nekem sose nem lenne merszem egy másik ember életét kritizálni ,esetleg beszólni neki és ott röhögcsélni rajta, miközben ott van tőlem alig 10 cm-re. Hagynám én őket és ha tehetném nem is találkoznék emberekkel de ez sajnos nem megoldható.

Egyébként még annyit, hogy rettenetesen udvariatlanok is. Semmi nem tudnak az illemről vagy a helyes viselkedésről.

Mondjunk például: Egy hölgyet előre engedni.

Vagy, hogy: a kisgyerek a teli buszon ne táska tartónak használja a széket miközben áll és hülyéskedik a barátaival, mikor a (tényleg) beteg, idős nagyi meg majdhogynem összeesik.

:és a fel- le szállások a tömegközlekedési járműveken is borzasztóak.

ÁÁh valahol el lett nagyon el lett rontva.


Még egyszer köszönöm a megértő és értelmes válaszokat. :)

2012. márc. 8. 21:09
 4/10 A kérdező kommentje:
- el lett
2012. márc. 8. 21:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Én imádom, mikor magadfajta tinilányok vihognak mellettem fennhangon, meg affektálva visítoznak:) felemelő úgy utazni...:)
2012. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de máskor tartsd meg magadnak.
2012. márc. 10. 22:47
 7/10 anonim ***** válasza:
érdekes.
2012. ápr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Totál átérzem a helyzetedet!rengeteg szar alak van a világban, ne is foglalkozz velük, nem benned van a hiba, hanem nemes egyszerűséggel csak sok a gyökér, fel a fejjel! ;)
2012. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent észrevenni...
2013. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt. Pl. buszon egy nő úgy utazott, hogy a folyosóra kilógatta a lábát, szóval oldalt ült. Mikor udvariasan megkértem, nem engedett el, hát átmentem, így persze meglökve a lábát, akkor én lettem a nagyseggű. Lehet, hogy megütöttem a táskámmal, de hát az ülésen elére felé kell ülni.


Olyan is volt, hogy közterületen telefonáltam, de nem hangosan. Elbúcsúztam, hogy szia, szia. erre 2 idősebb lány elkezdtek hangosan utánozni, hogy jaj, szia, szia szia. És cukkoltak, pedig nem is fiúval beszéltem.


mindenki látott már ilyet valószínűleg.

2016. szept. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!