Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 3 nagyon régi mesét keresek,...

3 nagyon régi mesét keresek, honnan tudnám megszerezni őket? Esetleg valakinek megvannak?

Figyelt kérdés

Még gyerekkoromban néztem ezeket a rajzfilmeket, nagyon szerettem őket. most nekem van kisbabám, és ha kicsit nagyobb lesz, szeretném vele együtt megnézni őket.


A pontos címét nem tudom mindegyiknek, de megpróbálom körülírni.


1. Egy dinoszauruszos mese, volt benne egy kisfiú, egy kislány, akik beálltak egy cirkuszba, ahol volt egy őrült öregember. 4 dinó New Yorkban a címe, kerestem több helyen, de mindenhonnan letörölték már, dvd-n meg nem árulják.


2. A másik egy Gondos bocsos rajzfilm, egy táborban játszódik, van benne egy Kriszti nevű lány, aki mindenben ügyetlenebb, mint a többi gyerek, de egy gonosz fiú elvarázsolja, hogy ügyesebb legyen, a gondos bocsok pedig segítenek neki. Ennek sajnos nem tudom a pontos címét, Gondos bocsok rajzfilmből csak a Csodaországosat találtam meg, de az nem az, amire gondolok és már megvan nekem.


3. A harmadikban pedig Tom és Jerry szerepel, egy árva kislányt akarnak megmenteni a gonosz mostohájától és megtalálni az apukáját. Erről is találtam leírásokat, de magát a filmet nem.


Ha valaki tudja, hol lehet beszerezni ezeket a meséket, írjon! Nagyon örülnék, ha tudnátok nekem segíteni!


2012. márc. 10. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


A másik két, általad keresett mesét is "kidobja" a googl, ha beírod!

2012. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Tom és Jerrys: Tom és Jerry - A moziban! a címe. NCore-on fent van, oda egy ismerősödtől szerezz meghívót, vagy töltesd le velük. A Négy dínó New Yorkban is fent van és a Gondos Bocsok néhány része is, bár nem tudom, hogy amit keresel, az is megvan-e.
2012. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!