Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincs egy olyan oldal...

Miért nincs egy olyan oldal az interneten, amelyiken magyar kották találhatók? Nem kéne egyet csinálni? Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés
kotta internet
2012. márc. 11. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, mert most kezdtem citerát tanulni fél-autodidakta módon (:D) és kellene pár kotta, mert az a pár amit papíron szereztem, már "benne van a kezemben" :)
2012. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel a kotta szellemi termék és nem dobálják csak úgy ingyen, ezért max feketén kivitelezhető az oldal. Pl te hiába veszed meg, ha másoknak is elérhetővé teszed, akkor már jogdíjat kéne fizetned.
2012. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár éve a Magyar Állami Hangversenyzenekar londoni koncertjén komoly probléma volt, mert másolt kottát tettek a kottatartóra!

Be akarták tiltani emiatt e koncertet..

2012. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
itt van egy olyan oldal ahonnan egy csomó kotát letölthetsz: [link]
2014. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!