Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ír nekem valaki érvet, vagy...

Ír nekem valaki érvet, vagy linket?

Figyelt kérdés
Érvelnem kell holnap a : Élnek - e köztünk ma is kis emberek? Szánalmas -e a kis emberek élete. Orosz realizmus. Tud valaki írni ide egy érvelést? Akár link is jó
2012. márc. 11. 22:24
 1/1 A kérdező kommentje:
Holnap írok belõle dolgozatot, és jó lenne mégis valahonnan készülni rá, mert egy érvelõs dogára hogy a f@szomba is lehet készülni!!! Ezért ugyan is persze egy kurv@ betû sincs errõl fennt a neten. Ezèrt kértem valakitõl gondolatokat vagy esetleg linket ha tud valaki, mert nem akarok 1est kapni! És mi van, ha ilyenkor jut eszembe? Gondoltam ilyen éjjeli baglyok mint te tudnak rá normálisan válaszolni. Különben is minek kell az emberrõl ilyenkor a legrosszabbat gondolni? Gondolkozz már el ezen!
2012. márc. 11. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!