Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fontos! Szombaton ( márc.15....

Fontos! Szombaton ( márc.15. után) nyitva lesznek a Tesco-k?

Figyelt kérdés

Mindenképpen le kellene mennünk a Tescoba vásárolni (sok dolog csak ott kapható), s erre csak szombaton van lehetőségünk.


Néztem az ünnepi nyitva-tartást, de csak annyit volt írva, hogy ma (15-én) zárva, aztán holnap (pénteken) reggel 6tól.


Akkor szombaton nyitva lesz rendesen szerintetek?


Kocsival megyünk le, nagy luxus lenne lemenni a bezárt áruházhoz, amikor üzemanyagra is alig van pénz...


Egyébként a salgótarjáni érdekelne, de gondolom egységes a ny.tartás (valamennyire).


Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. márc. 15. 23:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, úgy értettem, hogy pénteken reggel 6-tól nyit.
2012. márc. 15. 23:50
 2/7 anonim ***** válasza:

A Tesco és az Interspar is csak 15-én volt zárva.

Pénteken és szombaton is rendes nyitva tartás lesz, amilyen eddig is szokott lenni.

Ebben biztos lehetsz,. mert ezek az üzletek csak az ünnep napján tartanak zárva.

2012. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tarjániként mondom h holnaptól péntek reggel 6tól rendesen nyitva van...


csak most nincs semmi érdekes,érdemleges,nézzetek sztem körül máshol is

2012. márc. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon rendesek vagytok! :)
2012. márc. 16. 01:42
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
08:05 Köszi, de ezt néztem én is! Csak a továbbiakban nem voltam teljesen biztos.
2012. márc. 16. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
most értünk haza..forgalom nem vészes most menjetek:)
2012. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!