Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a hangoskönyvekről?

Mit gondoltok a hangoskönyvekről?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Én szeretem a hangoskönyveket, okos dolog. Régen nagyon sokat olvastam, de azóta családom lett, rengeteg a házimunka és sokszor főzés közben hallgatok hangos könyveket, nagyon élvezem, főleg, ha jó színész olvassa fel. Este is amikor már alig látok a fáradságtól, a telefonomról hallgatok hangos könyvet és sokszor úgy alszom el. Én szeretem. Bár még mindig többre értékelem a könyvolvasást.
2012. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Régen meselemeznek hívták.
2012. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem szeretem. Nekem valahogy nem adja vissza ugyanazt, mintha olvasnám.

Azt sem szerettem soha, ha nagymamám olvasta föl nekem a meséket, inkább elolvastam én magam. :D

2012. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Én ugyan jobban szeretek magam olvasni, de hasznos dolognak tartom, az Első már leírta többek közt, miért. A másik dolog meg, hogy a vak embereknek nagyon jó szolgálatot tesz.
2012. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Szart se ér. Egy könyvet olvasva sokkal inkább leköti az ember figyelmét és fejleszti a nyelvi képességeit, szókincsét. A történetet is sokkal jobban átérzi, megjegyzi, mintha csak hallgatja. Pláne, hogy egy felolvasás le sem köti úgy az embert, mint egy film, ahol vizuális inger is van, nem igényel akkora figyelmet, elkalandoznak az ember gondolatai, aztán azon kapja magát, hogy semmire nem emlékszik a történetből.
2012. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Én nagyon szeretem a hangoskönyveket, ha JÓL vannak felolvasva. Olyankor jó, amikor a kezem le van foglalva valamivel, de az agyam nincs, mert én ilyenkor elkezdek unatkozni, szóval ebben a helyzetben szeretek hangoskönyvet hallgatni. Pl. amikor kötök, varrok, mosogatok, vagy vannak még ilyen hobbijaim, amiknek egy része csak gépies mozdulatokból áll. Na most eközben vagy filmet nézek, de igazából azt is csak hallgatom, hiszen azt kell néznem, amit csinálok, akkor már inkább egy hangoskönyv, mert azt tényleg csak hallgatni kell. A kezem és a szemem egy dologra figyel, a fülem és az agyam egy másikra, nálam tökéletesen működik :)
2012. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon jók. Én hosszabb autózásokkor szoktam hallgatni őket a családommal, autópályán a legjobb, mert nem olyan unalmas az út, és az ember nem álmosodik annyira el.
2012. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Így tanulok idegen nyelveket magamtól. Rendkívül hasznos, és vannak tehetséges felolvasók, akikkel nem nyűg.


Azonkívül, számomra gyerekkoromban a mese-olvasás a törődés legszebb formája volt. Gyógyított, ha beteg voltam. Felnőtt fejjel, ha rosszul vagyok, vagy nagyon unatkozom valahol várakozás közben, akkor a hangoskönvy pótolja ezt: nyugtat, elterel, fájdalmat csillapít. Imádom. :)

2012. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Most komolyan, aki szereti, azt le kellett pontozni? Gratulálok annak a roppant értelmes embernek, aki szerint nem hasznos az a válasz, amelyik a kérdésre felel.
2012. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a felháborodásod, én nem szeretem és még jobban le vagyok pontozva.
2012. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!