Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha tegnap éjszaka...

Mi a teendő, ha tegnap éjszaka cigányok betörtek a szomszédhoz, szétverték őket, kihívtuk a rendőrséget, de azok semmit sem csináltak (talán féltek)?

Figyelt kérdés

most nagyon félünk itthon mert azt mondták, hogy visszjönnek és kinyírják az egész házat (panelház)

tényleg ilyen szarok a magyar rendőrök?


2009. jún. 15. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Hívjátok ki a Gárdát és dobjatok össze egy magánnyomozóra, kiderítendő, mi a helyzet a szomszéddal.

Igazából nem tudom, én mit csinálnék ilyen helyzetben, de valószínűleg védeném magam és családom minden elképzelhető eszközzel.

2009. jún. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Kinyírják az egész házat? Húúú. Tyűűű.
2009. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem költözzetek. Ez nem játék...
2009. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
semmiképp ne költözzetek!fogjatok össze ha megint odamennek mutassátok meg együtt nem féltek tőlük szerezzetek be viperát gázsprayt vascsövet akármit védjétek meg magatokat!egy kisvárosban lakom itt a főtéren tobzódtak éjjel nappal míg egy purdé bele nem kötött egy nőbe aki nem hagyta magát és láss csodát mellé álltunk a gyerek elszaladt és a kis családjával jött vissza(kb 15-20 fő)erre mi is összehívtuk a haverokat ismerősöket(kb70-80)és megmondtuk elég volt balhézás helyett neveljék meg a kölykeiket!behúzva fülüket farkukat hazasunnyogtak és azóta ki lehet ülni a főtérre!ha összefogtok nem mernek odamenni!azért írásos feljelentés kell (nyoma legyen)és a gárda is jó ötlet
2009. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én médiabotrányt csinálnék...és tényleg lehet hívni a Gárdát..
2009. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha elképesztő, mikre képesek ezek a cigók :S Én már rég médiabotrányt csináltam volna a helyetekbe :)
2009. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Médiabotrány? Ha még a rendőrség sem oldott meg semmit!?

Kezdik ők megszabni a törvényeket!

Fogjatok össze, és menjetek rájuk, de ne egyezkedni!

Felháborító, hogy míg egyesek a dolgukat végzik, azoktól adókat vonnak le, hogy segélyeket tudjanak adni ezeknek a cigányoknak, akik munka helyett a saját törvényüket próbálják ráerőltetni a becsületes emberekre!

2009. jún. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy nem csináltak semmit a rendőrök?

Csak elkezdtek nyomozni, nem?

Elköltözni?? Na szép lenne, ha nekünk kellene fülünket-farkunkat behúzva elmenekülni...

2009. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Költözzetek Buenos Airesbe!


De amnúgy hadd kérdezzem meg, hogyan lehet hívni a magyar Gárdát ilyen esetekben? Van valami telefonszémuk? A rendőr meg naná h fél ... tudod azok is csak akkro nagyfiúk, ha 50-en vannak kommandósok feléfegyverkezve de aztán nálunk is a cigánytelepre pl be se mernek menni, az maga Chicago, ott te rendőrautót még nem láttál, és meg is van az eredmény, egyszer bementünk körbenézni, és rendszám nélküli kocsik, sztem ott a forgalmi, jogsi ismeretlen fogalmak, és olyan érzésem volt, hogy ha ott eltűnök, és elásnak akárhova, az életben nem találbnak meg, ez tuti biztos. Ja, és az úton a kocsi elöl egyszerűen nem akartak arrébb menni, úg ykellett gázt adnom, attól kicsit megijedtek és szétugrottak, d egondolom arra pályáztak, hogy megállok aztán kirabolnak.

Gyerekek ez egy téboly már ... de nem hiszem el, h semmit se lehet tenni. Vizet, áramot azért nem fizetnek, mert ahogy felszerelték, azonnal le is szerelték, és ugyan be nem mer oda senki menni ...(még amikor a legelső napokban volt vízóra, a vízóraleolvasót jól elverték pl, szal annak s ejutott eszébe többet oda menni).

Én kb nem hittem a szememnek, de egy dokumentumfilmbe illő volt az egész.

Nem vagyok rasszista, de azért sokszor mégis azt gondolom lehet, hogy ezek mégse teljesen a mi fajtánk?

2009. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
van persze.. 06-184515251...Jó napot kívánok, az xy utcába kérnék egy magyargárdát. köszönöm. (dupla sajttal)...szerintem a kérdés kamu.
2009. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!