Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem érzem magam jól a...

Miért nem érzem magam jól a régi barátaimmal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lehet bunkónak fogok tünni, de nem tudom mitől van az, hogy mostonába már nem érzem magam jól a régi barátaimal. Van 2-3 személy akit elfogadok, de vannak akiket úgymond szégyenlek. Szorakozó helyen is inkább eltávolodunk töllük, úgy érzem lehúzznak engemet is, ha velük vagyok. Többnek tartom magamot, többre vagyok hivatott mint, hogy velük legyek. Nem jó érzés és lehet szemétség, de másoknak is vann ilyen és ez most gonosz dolog.
2012. márc. 28. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
hát bazz akk barátkozz másokkal... gerinc 0
2012. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Várható volt ilyen válasz, de erről nem tehetek. Ezt az érzést érzem. Úgy érzem többre vagyok hívatott. Más gondolkozás szinten vagyunk, én fejlődni akarok minden téren. De úgy érzem visszatartnak. Tapasztalni akarok jót és rosszat is. Elfogadom ezt a választ is.
2012. márc. 28. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy barátságot fölépítettél, akkor azt tartsd is meg, és ne rombold meg, főleg ha azok a régi barátaid szeretnek és elfogadnak téged. Ugyanakkor lehet hogy ők is többre hivatottak, csak esetleg más téren. A barátság egyik alapköve az elfogadás, ha ez nincs meg barátságról nem beszélhetünk.
2012. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!