Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az a nagyon általános,...

Mi az a nagyon általános, nagyon hétköznapi dolog, ami mégis rendszeresen kiakaszt?

Figyelt kérdés
Én azt utálom nagyon, mikor a távolsági buszon valaki jegyet vesz (bejárós vagyok). Majdnem mindenkinek bérlete van, de épp mikor én szállnék fel, az előttem lévő persze jegyet vált, persze a 125 ft-ot 5ezressel akarja kifizetni, persze a buszsofőr nem tud visszaadni stb stb. Hú hogy ez engem mennyire ki szokott borítani :D
2012. márc. 29. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, de van pofája a bérletesek előtt, legelsőnek odatolakodni esőben!
2012. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na igen, az is szép dolog :D vagy mikor nem tudja mennyibe kerül a jegy (megkérdezni luxus) és ott áll neki kiaprózni a pénzt, amit persze 5 forintosokban akar kifizetni.
2012. márc. 29. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Lexarom, de engedje már fel azt aki nem tartja fel a sort!
2012. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én attól kaparom a falat, ha valaki szürcsölve eszi a levest. Miért nem lehet megfújni, és bekapni az egész kanalat?!
2012. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor találkozom valakivel, az első kérdése az:"és, dolgozol?","hol dolgozol?".

Mintha más lényeges dolog nem létezne az életben.Ezer másféle dologról is lehetne kérdezni, fel nem foghatom, miért épp ez jut eszébe mindenkinek?

2012. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
idézetek a profilképek alatt.
2012. szept. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szandálra felvenni zoknit.gusztustalan
2013. ápr. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!