Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nomen est Omen? Milyenek a...

Nomen est Omen? Milyenek a Dánielek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm nagyon rendes,segítőkész, a másik állandóan kötözködik mindenkivel.

Nem a név számít az ember tulajdonságánál.

2012. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert kisbabát várok és fogmosás közben beugrott csak úgy ez a név, Dani. Olyan aranyos így, hogy Dani vagy Danika, de nekem volt osztálytársam Dániel és olyan furcsa volt, valahogy nem bírtam, meg ott van Benkő Dániel, ugye. Ha a név kötelez, az én kis Danim is flúgos lesz? Vagy lúzer?
2012. márc. 30. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem számít ez.

Mondjuk az vicces, hogy engem Krisztinának hívnak, szőke vagyok, és minden Krisztinát, akit ismerek szintén szőke. Akár személyesen, akár csak valami híres ember.

Egyébként szép név a Dániel.

2012. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dániel,aki a a pasim volt érzékeny, inkabb introvertált, imádják a nők, őszinte, sokat beszél, választékosan fejezi ki magát írásban, jó az ágyban, ott extrém módon figyel a partnerére, a nők szétszedik, karrierje nem ivel felfele, nem keres sokat, szegeny, mégis a nők bálványa.
2021. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!