Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincs fiú lány barátság?...

Miért nincs fiú lány barátság? Mert nincs! És ne jöjjetek azzal, hogy van.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 22:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Pedig képzeld el, hogy van. És szerencsésnek érzem magam amiért részem lehet benne.
2012. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
van ilyen barátság, csak Te nem vagy elég hard :\
2012. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
3 éve megismertem egy lányt, aki azóta mindig ott állt mellettem ha kellett és elmondhattam neki minden lelki bajom anélkül, hogy ő ezt bárkinek is tovább adta, és ez fordítva is igaz. Egyikünk sem vonzódik a másikunkhoz, sem testileg sem érzelmileg (ez holtbiztos, mert tudnék róla). Akkor ez most mi, ha nem fiú-lány barátság? :)
2012. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 lila nyuszi válasza:
Ha nincs valamelyiknek vagy egyiknek se egy stabil szeretetteljes kapcsolata, de szeretne akkor halott dolog.
2012. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Én is jóba tudok lenni lányokkal, meg haverok, minden, de azért nem ugyanaz, mint egy srác haver.
2012. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Van pedig.Egyik legjobb barátom fiú,soha nem akartunk egymástól semmi komolyabbat a barátságnál.És teljesen biztos vagyok benne,hogy nem érez irántam többet.
2012. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

valamelyik tag mindig többet akar...

de van rá példa, nem is egy :)

2012. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:

Számodra azért nincs, mert képtelen vagy a lányokat emberszámba venni. Ha nem valami ufónak néznéd őket, észrevennéd, hogy olyan nagyon sok dologban nem is különböztök, így simán lehetnétek barátok.

Lányok részéről is létezik ugyan ez.

Az meg, hogy valamelyik mindig többet akar, miért is baj? Megmondod a másiknak, ha benne van, akkor megtaláltad a mindenki által annyira keresett NAGY Ő-t. Ha nemet mond, akkor is nyertél egy barátot, közben kereshetsz más csajt és kész.


Az emberek annyira túl tudják bonyolítani önmaguknak az életüket, hogy az szinte már botrány.

2012. ápr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:

Azt, h vmi nincs, csak akkor tudod bizonyítani, ha minden lehetőséget megvizsgáltál v vmi módszerrel, pl teljes indukció, bizonyítottad. Utóbbira nem látok esélyt, és mindenkit sem tudsz vizsgálni. Azt viszont, h nincs igazad, könnyebb bizonyítani, mert elég csak egy ellenpéldát találni, én meg helyből tudok 2-t. :D Volt egy srác, akit 3 éves korunk óta ismerek, 14-18 éves korunkban legjobb barátom volt. Meg van egy exem, fél évet jártunk 18-19 évesen, utána összevesztünk, kölcsönösen kibäsztunk egymással, utána boldog voltam mással, akkor ő fäsz volt velem nagyon.. utána ő is összejött mással, azóta is boldog... engem dobott a srác, összetörtem, de ő kapart fel... és barátnak jó, nagyon is, de nem tudnék újra összejönni vele. Neki sem kellhetek, mert szereti a barátnőjét, azóta össze is költöztek.

20/L


Lényeg: Mind2-nél a kulcs az h TÚL JÓL ismertük már egymást. Ehhez nem kell rondának lenni. :D Egyszerűen nem tudunk úgy nézni egymásra ennyi információ után... de pont emiatt vagyunk nagyon jók barátnak.

2012. ápr. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Biológia óráról te is hiányoztál úgy látom.
2012. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!