Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Várjátok már a nyári szünetet?...

Várjátok már a nyári szünetet? Számoljátok ti is a napokat? és mit fogtok csinálni majd?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem számolom a napokat, egyelőre annál fontosabb dolgaim is vannak. Ha meg eljön a nyár, először egy hét Erdély, utána sok móka, majd fesztiválozások :) De konkrétan még nem tudok mindent:) Te mit fogsz csinálni kedves kérdező?
2012. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már csak 45 nap:D

mi a Balatonhoz megyünk nyaralni(9éve nem jártam arra) meg itthon fogok pihenni, kockulni és olvasni:)

+a nyelvvizsgám július végén lesz és arra tanulok majd:)

meg tervben van még találkozni a barátaimmal, horrort nézni töménytelen mennyiségben:)

és imádok este sétálni/futni a környező utcákon, de ilyenkor nincs is időm+túl sötét van. de nyáron még 9kor kellemes az időjárás is meg aránylag világos is van.:)

meg barátommal szeretnék még sok időt eltölteni:)

16,5L

2012. ápr. 9. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert akkor megyek 2 hetes szakmai gyakszira a repülőtérre.

Ha hazajöttem, utána meg vissza melózni, mert kell a pénz.

2012. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hasznosválaszok válasza:
100%
nekem ez a "végjáték" nagyon mozgalmas lesz, megyek debrecenbe, aztán osztálykirándulásra, aztán pedig Csehország fővárosába: Prágába, még 10 nap iskola nekem!!!
2012. máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!