Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék skinheadekkel?

Hol ismerkedhetnék skinheadekkel?

Figyelt kérdés

Nem kérek oltogatós válaszokat és semmi hasonlót. Köszi.


Borsodban lakom, pont egy olyan részen ahol sok a roma, úgyhogy nagyon ritka errefelé a skinhead. Kiskoromban láttam egy párat meg a múltkor a buszról egyet. Tehát így kb 10 évente előfordul 1-2. A környezetemben vannak bakancsosok, bár nem nagyon ismerem őket, de nem mondanám őket igazi skinheadeknek.

Kicsit messzebb van egy ilyen társaság de még sose találkoztam velük. Az egyikkel beszéltem egyszer de azóta se beszéltünk, pedig én szeretnék csak hülyén érezném magam ha ráírnék, mert nem biztos, hogy tudnánk miről beszélni.

Neten esetleg van valami oldal ahol tudnék velük ismerkedni? Előre is köszönöm a normális(!) válaszokat!

16/L


2012. ápr. 9. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én, jössz velem az állatmenhelyre aztán meg ételt osztogatni a hajléktalanoknak? Aztán elmehetnénk egy MSZP-s pártgyűlésre
2012. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Csak kíváncsiságból. Miért pont skinheadek?
2012. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%

Skinhead a 90" években volt divat irányzat.De basszus 2012 van! Lassan majd jönnek a Punkok meg a Cure-osok.

Jó,hogy vidéken laksz,később jutnak el oda a dolgok,na de ennyire?itt Budapesten már egyenesen ciki ez az egész.Nem is láttam már(szerencsére)tizen akárhány éve skinheadet.

Mondom ezt úgy,hogy nem szeretem a romákat(és akkor enyhén fogalmaztam)

2012. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

rockerek.hu?

Ott sokan vannak.

2012. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jobbikos gyűlésen is lehetnek nem? :D Vagy valami hungarista gyűlésen...
2012. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Mi van testvírem napszúrást kaptál?

Gyere oszt barátkozz velünk, nagyon raj csávók vagyunk. Mit akarsz a kopasz tetűktől, azért nincsenek a környékeden, mert míndnek kirugdostam a fogát. Dicsak mennem kell, hozzák a rezet.

2012. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6-os jól mondja: jobbikos gyűlésekre kellene járnod,és ilyen megmozdulásokra.
2012. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy hol vannak ilyenek (ebben a városban tuti nincs) el meg nem nagyon engednének a szüleim.
2012. ápr. 9. 22:28
 10/16 anonim ***** válasza:

Mondom, rockerek.hu

Fent vagy? Ha nem, szerintem regelj. Kapasbol 3 skint talaltam Borsodban, meg vagy 20 rockert. Ha kell segitseg, irj privatban.

2012. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!