Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért veszik fel az emberek a...

Miért veszik fel az emberek a kesztyűt? Miért hagyják, ohgy anonimitás útján provokálják őket?

Figyelt kérdés
Már sokszor tapasztaltam ezen az oldalon,hogy vannak olyanok akik az első pár szavukkal belekötnek a kérdezőbe. a kérdező meg azonnal lereagálja a sértést mint egy felvéve a kesztyűt. olyan felesleges.. mert a hasznos válaszok helyett csak a mocskolódás megy. Szerintem azért van a moderátor,hogy az ilyen elemeket kiszűrje, mi pedig azért,ohgy ezt segítsük jelentsük. Egyszerűen nem kéne az ilyen kérdésekre válaszolni csak a piros kéz meg a behajtani tilos tábla.

2012. ápr. 13. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs annyi moderátor, mint ahány provokátor.

Ami engem idegesít, hogy sok válaszoló nem is azt nézi, hogy hasznos-e a válasz, hanem, hogy mennyire sérti az ő kis lelkivilágát. Aztán meg, pont jó válasz lenne.

2012. ápr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb ember aki kérdést tesz fel,nem sértegetésekre,kioktatásra,vagy pocskondiázásra vágyik.

Mivel ez anonim oldal,így senki nem tudja hogy a kérdés kiírója mennyi idős(hacsak nem írja le őszintén a korát a kérdés végére) Ahogy azt sem tudjuk,hogy a válaszadók közül ki hány éves.Sok sértegető válasznál,maga az írás megmutatja,hogy 10-14 éves írhatta,és bizony ez is kétszeresen bosszantó,hogy egy olyan kérdésre válaszol amiről fogalma sincs,és ha már ír valamit akkor is csak sértegeti a kérdezőt..Ilyen esetben nem lehet nem megsértődni..

Egyébként megfigyelted már(főleg ha pár évvel ezelőtt regisztráltál?) hogy egyre kevesebb azok emberek száma,akik értelmes válaszokat ad? Mintha szépen elhagyták volna az oldalt végleg..(már én is ezen agyalok,hogy ideje lelépnem végleg..Itt már csak a rosszindulat van.

2012. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem meg az idegesít, amikor a kérdezők célja nem is a kérdezés. Nem választ akarnak kapni a kérdésükre és ez sokkal gyakoribb. Vagy már megvan a maga válasza és azt akarja visszahallani, vagy valakiknek be akar szólni, valakiket meg akar győzni.
2012. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon sok idegesítő dolog van a GYK-n, de ezeket már előttem felsorolták. Viszont néha nem lehet csak legyinteni és fel kell venni a kesztyűt, mert az oldal hamarosan nem fogja tudni betölteni a funkcióját a sok kulturálatlan és antiszociális ember miatt. Ha az ilyen emberek rendszeresen jelentve vannak a moderátoroknak, talán idővel kikopnak.
2012. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én általában hülye kérdésre hülye választ adok, provokatív kérdésre provokatív választ, értelmes kérdésre, ez a legritkább, értelmes választ.
2012. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De honnan tudod, hogy az a bizonyos kérdés a kérdezőnek is hülye kérdés? Nekem is volt olyan kérdésem, amire nem kaptam értelmes választ, mert a válaszadók szerint kamukérdés volt. Kár, hogy rendes, valós témával foglalkozott, mindegy. Vagy sok kérdés azért hangzik hülyén, mert a kérdező nem tudja úgy megfogalmazni, ahogy szeretné, mert az oldal nem engedi bizonyos kifejezések miatt föltenni. Pl: tudnátok
2012. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!