Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Emberek mit tegyek? (Továbbiak...

Celebturista kérdése:

Emberek mit tegyek? (Továbbiak lent olvashatók)

Figyelt kérdés

8-kos vagyok és nálunk a suliba az a szokás,hogy év végén a ballagó osztály keringőzik.Nekem(egyéb elfoglaltságaim miatt és mert kicsit szégyenlős vagyok)mivel a két évfolyam össze van vonva egy 8/b csaj jutott aki olyan csúnya,hogy azt kifejtem. Azt tudni kell rólam,hogy nem egy vékonyka gyerek vagyok (olyan mackós típus)mivel nem foglalkoztam ezzel a témával így helyettem döntötték el,hogy kivel táncoljak így kaptam ezt a csajt.Az egészbe az a durva,hogy nem csak én voltam így de aki nem választott párt magának még az is elég tűrhető (sőt volt aki bombázó)csajt kapott úgy,hogy nem sokkal jobb nálam talán annyi,hogy a testsúlya kisebb.Na és a csaj a csaj egy buta,csúnya és kövér csaj arról nem is beszélve,hogy büdös.Nem bírok rá nézni mivel már az a gondolat,hogy vele táncolok is hányingerrel töltöttel de ez...a lényeg az,hogy ma táncoltunk és én azt hittem ott hallok meg (mivel elittetem a csaj buta mint a tök elég alacsonyan van a szintje) tánc közben én nem bírtam rá nézni de ha valami hülyeséget mormoltam,hogy teljen az idő azonnal elkezdet nyeríteni a körülöttem lévők egy jelentős csoportja nevetett és ez fájt mivel az ofőm azt mondta nekem,hogy vele táncolok és kész mivel kedves lány -_-"

Mivel nem én választottam a csajt sőt tudomásom szerint még volt is lány akivel táncolhatnék most elég nagy depresszióban vagyok.Már úgy 5órája rágódok ezen olyannyira,hogy átgondoltam az eddigi életemet és nem találtam olyan dolgot amiért én ezt meg érdemlem(pedig sok rossz dolgot csináltam már és nagy részük kér már kamatostul megfizetem.Olyan depis lettem,hogy azon gondolkodom,hogy ebből az egész tánc faszágból(elnézést ezért a kifejezésért) kiszállok és hagyom az egészet a francba.

Lehet,hogy kicsit zavaros de nagyon megviselt ez az egész segítsetek és kérlek ne írjatok hülyeségeket mert nagyon szar így is az életem!Köszönettel:egy 14 éves fiú!



2012. ápr. 13. 20:39
 1/6 mosolyogj! ***** válasza:

1 googlezz rá a depresszióra, mert ami veled történik az nem az (hanem magas fokú önsajnálat)

2 beszélj az osziddal, és kérd meg hogy találjon neked más párt

3 miért szólod le azt a lányt a súlya miatt, ha te is kövér vagy?

2012. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha jól értem, nem el kell venned feleségül, hanem párszor táncolni vele. Ez belefér, ne nyafogj, az ember nem mindig bombázókat kap egy iskolai fellépésen partnerül. Ne szorítsd magadhoz, viseld el. Túl fogod élni.
2012. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én táncpartneremnél rosszabb nem lehet.Tele volt ocsmány,vörös pattanásokkal a nyaka és nem tudott táncolni sem.
2012. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz már, ez csak egy tánc.
2012. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Most komolyan, neked is csak a kinézet számít?? Mit gondolhat szerencsétlen lány, hogy még ránézni se bírsz?

Nem tehet a kinézetéről. Max. a duciságról. Ha annyira zavar, nézz másfele, vagy csukd be a szemed. :/

2012. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Tudom, hogy a Te korodban egy ilyen dolgot óriási problémaként élhetsz meg. (Megjegyzem örülj, hogy még gyerek vagy és ez tűnik a legnagyobb gondnak az életedben. Most még biztos nem érzed át ezt a "tanácsot" de ha 10 év múlva visszaemlékszel rá, érteni fogod miről beszéltem:). Nem tudom milyen jellegű "szagról" van szó ami kellemetlen számodra (a ruhája, izzadtság, a szája?), de ha megírod, segítek valamit kitalálni, hogy megoldódjon legalább ez a probléma. A külleméről pedig csak annyi, hogy gondolj bele, mi lenne, ha az a kislány érezne így veled Veled kapcsolatban. A keringőről pedig - ha netán nem is válaszolnál - hidd el, hogy 15-20-25 év múlva neked lesz a legszélesebb, nosztalgikus mosolyod, mikor a feleségeddel együtt megnézitek a róla készült felvételt. :)
2012. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!