Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rendezvény szervezö hozzátarto...

Rendezvény szervezö hozzátartozói hogyan igazolják magukat egy rendezvényen? Többi lent!

Figyelt kérdés

én vagyok egy rendezvénynek a rendezöje, és a rendezvény belépös, és minden alkalmazottnak a nyakában lóg egy olyan feliratu névjegykártya hogy RENDEZÖ vagy STÁB! Ha azt szeretném hogy az én hozzátartozóim, és az alkalmazottak hozzátartozói is ingyen bejöhetnek, KÉRDÉSEM PEDIG HOGY AKKOR NEKIK MILYEN FELIRATÚ SZÖVEG LEGYEN RAJTA A NÉVJEGYKÁRTYÁJUKON? STÁB VAGY ESETLEG RENDEZÖ VAGY MICSODA? A RENDEZÖ SZTEM NEM ANNYIRA JÓ ÖTLET MERT HA VALAMI GOND VAN AKKOR HOZZÁJUK MENNEK A PROBLÉMÁVAL! SEGITSETEK :D

ELÖRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!



2012. ápr. 13. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktak az ilyesmiért névjegykártyát adni, miért kellene? Attól, hogy ingyen mennek be, még ugyanolyan vendégek, mint bárki más. Ha a jegyszedők nem ismerik őket, akkor érdemes előre tiszteletjegyet nyomtatni, és kiküldeni nekik (mindenki odaadhatja a saját hozzátartozójának), hogy a belépésnél ne legyen vita.
2012. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ugy értem ezt kapnák meg jegy heyett, már akkor amikor bejönnek!és ezzel bárhova betudnak menni a szinpad mögé meg ide-oda!
2012. ápr. 13. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendezvényszervezőként nem vagy tisztában ilyesmivel?
2012. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor hátra akarnak menni, kimész értük és beviszed őket.
2012. ápr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

VIP kártyák szoktak adni.

De egy rendezvényszervezőnek nem azért fizetnek, hogy ingyen hurcibássza az egész pereputtyát.

2012. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!