Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Japánok szeretik a Magyaroka...

A Japánok szeretik a Magyarokat? Tehát ha én kimennék Japánba, akkor úgy tekintenének rám, mint egy bevándorlóra vagy mint egy túristára, avagy sem?

Figyelt kérdés
úgy hallottam,hogy bírnak minket,de nemtudom ebből mennyi igaz.

2012. ápr. 13. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Minket jobban bírnak mint másokat, de amúgy eléggé lenézik a nem japókat, én valahogy így hallottam, van ismerős aki volt ott. Tehát hiába beszélsz japánul nekik, ők angolul fognak válaszolni. :)
2012. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Japánokkal tanultam együtt az USA-ban, ők úgy tudják, hogy vérrokonok vagyunk, mármint, hogy a magyarok is eredetileg ferdeszemű ázsiai fajta. És ezért, ha jól éreztem, még szerettek is, jobban talán, mint másokat.
2012. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Japán etnikailag nagyon homogén, ezért nagyobb jelentőséget tulajdonítanak a külföldieknek mint másutt, főleg ha kinézetre is látszik a különbözőség.

Állítólag van náluk hivatalos pánik telefonvonal amit hívhatnak ha úgy tűnik h egy külföldi követi őket. :D

2012. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam a kettest. Csak hozzátenném, hogy a japánok már többször mondták, hogy rokonok vagyunk Ázsiából, de ezt például kínaiaktól még sohasem hallottam.
2012. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A japók tényleg bírják a magyarokat (általánosságban). De ugyanakkor az is igaz, hogy nem szeretik a külföldieket. Erre én is kíváncsi lennék, hogy ha például mi kimennénk, akkor most mennyire szívlelnének.
2012. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretnek a japánok.Budapesten lehet találkozni japánokkal.Meg bulikban is előfordulnak.Rokon népnek tartanak minket.Egyébként a Dél-Koraiak is rokonnak tartanak.A japánoknak tetszenek az európai férfiak/nők de ez kölcsönös hisz nagyon sok magyarnak bejönnek a japánok.Bevallom nekem is tetszenek.
2012. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen szeretik nem vicc a japán-magyar rokonság. A hunok egy része még régen Japánba vándorolt és ők a japánok ősei így tehát rokonok vagyunk.
2012. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ennek örülök,köszönöm a válaszokat! :)

"Bevallom nekem is tetszenek."

dettó!

2012. ápr. 14. 10:43
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
a kínaiak is rokonnak tartják a magyarokat egyébként
2012. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
miért?
2012. ápr. 15. 14:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!