Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Színész szeretnék lenni de...

M@x kérdése:

Színész szeretnék lenni de hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Esetleg valami Casting céget írnátok azt megköszönném...vagy olyan oldalt ahol mindig össze vannak gyűjtve a friss castingok...

Nem kérek olyan válaszokat hogy mondjak le róla mert nem fogok. Elhatároztam valamit és el is érem.

Előre is köszönöm :)))



2012. ápr. 14. 13:43
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én 5 éveskorom óta színész szeretnék kenni és tudom , hogy az leszek mindent negteszek érte , de hidd el , hogy castingokkal szinte semmire nem médz ha csak nem baratok közt színész akarsz lenni!:) én színjátszóra járok emellett sok könyvet olvasok ami erről szól sokat jarok színházba és a tanulasba is anyait apait beleadok!!!;) hajrá
2012. ápr. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne castingokkal próbálkozz,azzal még ráérsz. A gyerekszínészek közül nagyon kevésből lesz később ténylegesen színész.Inkább fejleszd a képességeid. Járj táncórákra,menj el énektanárhoz,egyébként zeneiskolákban általában járhatsz magánénekre,úgy az még ingyenes is. Járj el színjátszó körökbe,nyárra ilyen táborokat is találhatsz. Járj sokat színházba,és olvass sokat.

Én is színész leszek,és már annak is tanulok,és hidd el nekem,a képességek fejlesztése a legfontosabb,nem az,hogy fiatalon szerepelj mindenféle reklámban és sorozatban.És nagyon fontos,hogy biztonságosan tudj mozogni a színpadon. Énekhez meg hozzáfűzném:ha úgy érzed,nincs jó hangod,akkor is képezd magad,mert valamit akkor is ki lehet hozni belőle,rengeteg színész nem énekel jól,de nem muszáj musicalre szakosodni...

2012. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na jó nekem egy kicsit könnyebb de én úgy fogom csinálni hogy mikor ki megyünk a családommal a testvérem után Kanadába ott ha nagy korú leszek át költözök Los Angeles-be és ott fogok próbálkozni. Magyarországon semmit nem fogsz érni a színészettel én is ezért próbálkozok külföldön.
2012. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!