Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jók ezek a versenyek szerinted...

Jók ezek a versenyek szerinted, mint a szépségkirálynő választás?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 12:30
 1/10 étoile et lune ***** válasza:
100%
Nem. Alapból nem a legszebb nőket teszik be szerintem. Van rajtuk 20 kiló smink, meg vannak fodrászolva, és erőltetetten, természetellenesen mosolyognak. Egyáltalán nem mondható el róluk, hogy természetes szépségek. Egy igazi versenyen épp csak annyi smink lenne rajtuk, amennyi kell, a hajuk nem lenne szétfodrászolva, és stb... Hülyeség szerintem az egész.
2012. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem értelmetlenek, de ők tudják... a férfiak biztos élvezik, lassan olyan elmaradhatatlan mint fesztiválokon a vizespoló verseny...
2012. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Nem jó se a győztes, se a vesztes mentális dolginak, főleg gyerekekre célzok itt. (gyerek szépségverseny). A nyertes olyan beképzelt lesz hogy csak na, aki nem nyert, annak meg elúszik minden önbizalma. Az ilyen versenyek súlyos önértékelése problémákhoz vezetnek.
2012. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Én a lányomat sohasem engedném akkor sem, ha világszépe lenne. A szépség múlandó /sicc!/, rengeteg áldozatot kíván. Legtöbbször elviszi a versenyzőt egy álnok és kemény világba, ahol bármit megtehetnek vele. Büszkébb lennék rá, ha atomfizikus lenne még akkor is ha történetesen nem szép.
2012. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mert nem természetesek. Rajtuk van egy kiló vakolat, egy tonna smink, és akkor már hú de szépek. Persze biztos vannak olyanok köztük akik természetesen is szépek, de akkor miért kell őket agyonsminkelni? A hajuk már más kérdés, persze,hogy álljon szépen.

Egyébként amitől jobban ki tudok akadni az a gyermekszépségverseny. Mi a fenének kell pl. egy 6 éves gyereket sminkelni, meg ilyenekre hordani? Szerintem a gyerekkor arra való, hogy játsszon a gyerek, illetve megtanulja, hogy mit lehet és mit nem.

2012. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Scream85 ***** válasza:

Lehet hogy én látom rosszul, de pl akit az ország szépének választanak, az valójában abból 10-20-30 stb résztvevő lányból a legszebb. Honnan tudhatod,hogy ő a legszebb az országban? Látták az ország összes lányát? NEM!

Meg az hogy kit választanak, az a pár szem zsűritag véleményét tükrözi szerintem. Sokszor van hogy akit az első 3nak választottak, én azoknál látok sokkal szebbeket is.

2012. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó, hamis értékeket állít a fiatal nők elé. Nem arra ambicionálja őket, hogy valóban elérjenek vmit, hanem h az életüket azzal töltsék, h szépek legyenek.
2012. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nahát én a gyermek széség versenyeket betiltanám! főleg azokat amiknél póthaj, műszempilla,!!!műfogsor!!!!-t adnak a gyerekre, nah meg barnitót
2012. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Baromság a szépségverseny.
2012. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezeknél az számít kinek a kije, illetve melyik csaj térdel többet a győzelemért, vagy melyik szülei fizetnek többet. A többi csak formaság.


Én szívesen indulnék azért egy ilyenen, mert szépnek tartanak, csak épp ki nem állhatom a magassarkút, ezért menni sem tudok benne normálisan, így hiába vagyok szép indulásom egyenlő lenn a bukással.

2012. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!