Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Osztálytalálkozón mit lehet...

Osztálytalálkozón mit lehet csinálni a körbeülős beszélgetésen és fényképnézegetésen kívül?

Figyelt kérdés
10 éves érettségi-találkozóról van szó, tehát nagyjából 28-30 éves csoportról, nemek aránya vegyes.
2009. jún. 22. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívjatok egy zenészt, énekest, és ha van kedvetek táncolhattok.
2009. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Üvegezzetek, mint régen.
2009. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Karaoke! Nagyon jó időtöltés és össze hozza a csapatot.
2009. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

PARTI a volt jo csajokkal gumit vigyél

én is vittem anno kellet is használni:-P

2009. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Így van. Jó nőket bekóstolni. Amúgy jót enni és piálni mint atom. Buli van, nem pedig kisgyerekek zsúrja.
2009. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bár némelyik ellen van kis ellenvetésem: ;-)

Heteroszexuális, monogám típusú nő vagyok kisgyerekkel, férjjel, így a guminak nem látom értelmét. :-)

Üvegezésnél a fent említett dolgok miatt, és hogy az osztály nagy része hasonló paraméterekkel rendelkezik, szerintem nem lenne már vicces a dolog.

Várom a további, hasznos válaszokat!

A karaoke jó ötlet!

2009. jún. 23. 10:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát már bocs, de elég szánalmas az, aki pia meg szex nélkül nem tud szórakozni...

Karaoke jó ötlet, meg ugye egy jó vacsi, lehet nézegetni közösen régebbi videókat, fényképeket (osztálykirándulás, ballagás, stb.), de szerintem 10 éves találkozón már igazán van miről beszélgetni, gondolom, lesz, aki visz férjet, esetleg gyerkőcöket bemutatni, nálunk legalábbis ez volt.

2009. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az utolsó hsz-sal teljesen egyetértek, nem jó ha valaki csak alkohollal tudja jól érezni magát.

Megvolt a tali, féltem tőle kicsit, de olyan volt, mintha egy hete találkoztunk volna utoljára. :-) Úgy készültem, hogy nem maradok sokáig, ennek ellenére úgy kellett rámtelefonálni hogy hiányol a 2évesem. ;-)

2009. aug. 27. 09:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!