Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan van valakinek a Faceboo...

Honnan van valakinek a Facebookon több 100/1000 ismerőse mind ismeri? Ez valami verseny?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

igen.általában osztálytársak menőznek egymásnak vele.fűt fát bejelölnek egy sima chat oldalon (pl honfoglalo) rád szálnak megkérdezik van e f@szbukkod és felvesznek "ismerősnek"...


Részemről szánalmasnak tartom bár nincs fészbukkom.

2012. ápr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aki kidobja amije van, azt jelölik a fiúk, aki elég buta hogy ezeket fogadja annak pedig gyűlnek a haverok.
2012. ápr. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 112 van,ebből több mint 100at ismerek.Viszont a 300 felett már nagyon túlzás
2012. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nem feltétlenül verseny...lehet, hogy csak az FB-n futó egyik -vagy több- játékkal -Farmville, Cityville, Zooparadise stb.- játszik, ahol az előrejutás könnyebb, ha van sok játékostársad
2012. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ milyen életvitelt folytatsz. Általános- vagy középiskolásként szerintem sem normális ha ezer ismerősöd van.


De én például minden félévben-évben új országba, új városba költözöm, új közösségbe kerülök, ahol aktív szociális életet élek, így évente összejön 100-200 új ismerős. Őket mind személyesen ismertem meg.

2012. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy akkora partyarcok, naponta 20 emberrel haverkodnak össze :D
2012. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért nem csak verseny. Én nem is tudom, hány ismerősöm van, múltkor láttam a számát, és ledöbbentem. Ez mutatja, hogy nem menőzés, mert számon sme tartom. Kezdetben scak a személyes ismerősöket jelöltem be, de aztán midnneki, aki valaha egy suliba járt velem, vagy jelenleg teszi, bejelölt. És volt aki szimpatikusabb volt, azt visszajelöltem, na akkor a többit is. És azót amár én is bejelölök volt sulitársakat. Főleg mert idén érettségizem, és kezd hiányozni a sok régi arc.
2012. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem - most néztem meg - 317 ismerősöm van. Ebből mondjuk kb. 10 az, akit nem ismerek, csak ilyen-olyan bolt, eladós oldal, akiktől vásárolni szoktam. A többit mind ismerem. Ismerőseim között van a kb. 60 évfolyamtársam, akikkel nyilván olykor-olykor kommunikálnom kell, és így a legkényelmesebb. Vannak még volt osztálytársak (több különböző iskolába jártam, ezért is lehetnek sokan, mert nem egy helyre jártam 4 évig), sok régi munkatárs, ezen kívül van egy elég nagy baráti társaságom, de mivel régebben sokat járkáltam az országban, nem csak itthon, a szülővárosomban vannak barátaim, ismerőseim, hanem Budapesttől elkezdve Debrecenig, szinte mindenhol. Ja, meg akadnak közöttük barátok/barátnők szülei is, akiket szintén ismerek, hiszen amikor még tinik voltunk, sokat jártunk át egymáshoz.

Na és persze a családtagjaim, illetve olyan ismerősök, akiket a szüleim révén ismerek, de én is jóban vagyok velük.

Általában nem én jelölöm be az embereket, hanem ők engem, szóval szó nincs arról, hogy "gyűjteném" őket. De szerintem nincs semmi különös abban, ha valakinek 100 fölött van az ismerősei száma.

2012. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gimiben verseny van. Én nem Facebookozok, de elég megdöbbentő hallani h a legjobb barátnőm állandóan jelölget és a telójáról nézi a suliban, megvan-e a 300. ismerőse. Két igazi barátja van, a többiek nem nagyon kedvelik a stílusa miatt, a Facebookon pedig az ismerősei felével még sohasem beszélt, szóval igen, lehet verseny. 16/L
2012. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek több ezer felett van, mert tetováló. Szóval nem csak menőzésből megy, bár attól függ milyen életkorra gondoltál.
2012. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!