Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A norvégok furának fognak...

A norvégok furának fognak találni?

Figyelt kérdés
Norvégiába fogok költözni,arra gondoltam hogy oda nem illő leszek mivel barna szemem és hajam van,és a skandik(xd) meg ugye szőkék és kék szemük van...Nem fognak kiközösiteni? köztük is vannak ilyen kinézetüek?
2009. jún. 22. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak kikozosíteni, nyugi!! :)

Nekem vannak finn barátaim, Magyarországon is van házuk (szinte olyanok mint a novégok), nagyon szeretik az itteni embereket, barátságosak :)


Amúgy meg arra fele északon rengeteg arab él, szóval nem hiszem hogy annyira kikozosítenék a kulfoldieket :)

2009. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek, isteni nők vannak norvégiába akik szeretik a "más" pasikat.
2009. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt se nézik ki a szőkéket.
2009. jún. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Norvégiában is van mindenféle ember nem csak szőke kék szemű, szóval nem leszel fura ott.
2009. jún. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. jún. 23. 08:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
meg azért a született norvégok között se mindenki szőke kékszemű, arra is gondolj
2009. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok bevándorló él ott is ,nem fognak kiközösíteni!
2009. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem fognak kiközősíteni, főleg mert a faji keveredések miatt egyre kevesebb "igazi skandináv", azaz szőke, kék szemű ember lakik arrafele. De ha dolgozol, és megtanulod a nyelvüket rendesen, akkor biztos hogy befogadnak. :)

Én is kiköltözök Norvégiába az érettségi után. :)

2010. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!