Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szolnál ha a párodtól nem...

Mit szolnál ha a párodtól nem kapnál májusfát/ kosarat? Menyasszonya vagyok

Figyelt kérdés
hogyan kellene viseljem ha nemhoz semmitsem mert nincs pénze rá..........

2012. ápr. 30. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
en soha az eletben nem kaptam meg egyik paromtol se...igazabol meg se fordult a fejemben, hogy hude kellene
2012. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Budapesten ez fel sem tűnik.
2012. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék? Semmit. Soha nem kaptam május elsején semmi ajándékot , azért mert május elseje van. Szeret a párom és ez a lényeg! Vagy nem? Nekem nem az a lényeg, hogy kapok-e valamit vagy sem.
2012. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Shai-Hulud ***** válasza:

Ha nem hoz májusfát, ne adj neki kosarat... :-D

Miért kellene ilyeneket hoznia? Főleg, ha nincs pénze rá, akkor minek költse értelmetlen dolgokra? Enélkül talán nem hiszed el neki, hogy szeret?


Persze, tudom, jól esik, ha hoz valamit... De hidd el, hogy nem ezen fog múlni a kapcsolatotok - sőt, ezeken a dolgokon semmi sem múlik, hacsak nem direkt akarsz belekötni.


Én sosem adtam senkinek májusfát... (És nem is várta senki.)

2012. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénz akkor nincs. De amúgy ha annyira kell, fizesd ki te!
2012. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én ezen akkor se akadnék ki, ha milliomos lenne, hát még ha pénze sincs rá. Ott is hagynám az olyan nőt, aki emiatt megsértődne.
2012. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Májusfát a környékünkön nem állítanak (Győr) , úgy tudom hogy csak falvakban szokás.Nekem soha nem is volt igényem májusfára.
2012. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

:D

Azt se tudom, mi ez a népszokás.

De tragikus lehet, ha nem hoz.:D

2012. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért kéne hoznia? Nem vagyok falusi, eszembe se jutott soha, hogy ilyesmit hozzon nekem bárki.

Azt viszont nem értem, hogy ha a vőlegényed azért nem vesz neked akármilyen ajándékot, mert nincs rá pénze, és te ezzel tisztában vagy, akkor mit idegesíted magad a dolgon?

2012. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi az a májusfa?Minek kell?Mit jelképez?Amúgy én életemben egyszer hallottam erről,de elfelejtettem.
2012. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!