Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lesz még folytatása a Percy...

Tlboroka kérdése:

Lesz még folytatása a Percy Jackson és az olimposziak című könyvsorozatnak?

Figyelt kérdés
Meg van nekem az első, második, harmadik és negyedik. Az ötödik meg tudom, mikor fog kijönni. Csak nem tudom, lesz-e több...

2012. ápr. 30. 23:14
 1/3 Handuc válasza:
az alexandrában már lehet kapni az 5-öt is... sajna az az utcsó könyv :-(
2012. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KOMOLYAAAAN?!!!!! HÚÚÚ TÉNYLEG?!!! JAJJ KÖSZÖNÖM NAGYON KÖSZÖNÖM!!! Én eddig úgy voltam értesülve hogy az 5 csak aufusztusban jön ki... KÖSZÖNÖÖÖÖÖÖM!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 19. 23:29
 3/3 Fantasykönymoly válasza:
Ennek a sorozatnak nem, de Riordan írt egy új, 5 részes sorozatot a The Heroes of Olimpos, vagyis Olimposz hősei címmel. Az 1. rész, Lost Hero (elveszett hős) elvileg karácsonyra megjelenik magyarul is. De hát tudod milyenek a könyvkiadók... Reméljük tényleg akkor adják ki.
2013. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!