Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most komolyan egy autóillatosí...

Most komolyan egy autóillatosító miatt büntethetnek meg valakit?

Figyelt kérdés
Nem egy helyről hallottam, meg olvastam, hogy most különös figyelmet fog fordítani a rendőrség az AUTÓILLATÓSÍTÓKRA. ez valami kötelező kelléke az autónak vagy mi? én k*rvára utálom, szerintem ritka büdös, főleg ha kókusz, mangó meg mittudomén még milyen illatú... emiatt hogy lehet valakit megbüntetni? nem értem. tényleg nincs jobb dolguk?
2012. máj. 4. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Esküdj, hogy ez egy komoly kérdés.
2012. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nézz utána, én sem tudom elhinni..
2012. máj. 4. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem nézek utána ugyanis tudom a választ, van jogsim és ennek megszerzéséhez ezt is tudnod kell.

Illatositó miatt egy esetben büntethetnek, de ez megközelitőleg sem az amiröl itt irsz.

Van jogsid?

2012. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Régen és talán most is bizonyos emberek a visszapillantó tükörre rakosgatják az autóillatosítókat tömegével. Ha ez zavarja a kilátást, akkor ezért büntethet a rendőr.


[link]

2012. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy humoros oldal álhírekkel, nem egy kérdést láttam már itt is kiírva, ahol elhitték ezeket a híreket. Ha olvasta egy ismerősöd, és ő mesélte, akkor kicsit megnézegethette volna jobban a honlapot. Pl. Orbán Viktort királlyá koronázzák....

2012. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ebben a látászavarban lehet valami. nincs jogsim, csak hallottam, meg olvastam, hogy ellenőrzik az illatósítókat, és büntetést is szabhatnak ki, konkrétan nem írták azthiszem hogy mi az elvárás
2012. máj. 4. 16:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!