Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Piliscsabaiak, lehet hogy...

Piliscsabaiak, lehet hogy odaköltözünk családommal a kisebbség által lakott ófalui részre, ti mennétek oda lakni, mennyire durva az a környék?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ott lakok nem messze igaz nem vagyok Piliscsabai, de azon a környéken ne hagyjatok semmit szem előtt ha lehet, mert pillanatok alatt jön valaki és elviszi. A lényeg ajtókat meg az ablakokat zárjátok ablakok közül is azt ahol be lehet mászni. Sokat nem hallottam arról a környékről, de ha nem kötekedsz ott senkivel akkor jóban leszel velük ami kb mindenhol igaz és akkor talán békén hagynak.
2012. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!