Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek talalnak ezek a...

Szerintetek talalnak ezek a kijelentesek fb-os kepek melle?

Figyelt kérdés

.-ez csuuf(velemenyt)

2.- xy szerint sexi ez

3.-torles lesz

4.-fuu, de csuuf vagyok

stb!!!!

Engem nagyon idegesit, szerintem gyerekes!Van egy lany aki folyton ezt csinalja es mar 15 eves.Szerintem hulyesg ilyet kiirni de vana ki szerint nem.De kerdem, en:ha latom, hogy "nem jo" az a kepem, akkor mert teszem ki?, ha "torlesz lesz" mert teszem ki?? "xy szerint sexi" mivan?????Felhivja magara a figyelmet??Vagy mi?Szerintetek ez helyes?Vagyis normalis dolog? Engem inkabb az erdekelni, hogy mi a velemneyetek, a "xy szerint ez a kep sexi!!:>:>"-rol.Koszonom...

(bocsnat, mert ezt a kerdest meg feltettem, csak rosz kategoriaba)


2012. máj. 8. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem baromira idegesít.

Ha nem tetszik egy kép rólam -> letörlöm gépről, ennyi. :D


Amúgy ezek tipikusan önbizalomhiányos lányok, akik fel akarják hívni magukra a figyelmet és várják, hogy majd minél többen írják, hogy 'áá nem vagy csúnya', 'nagyon szép vagy' stb.

Nincs helyes önértékelésük ,ez a baj.

17/L

2012. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szánalmasak.Valaki ezt írja:

- Jajj, te vagy a legszebb!

- Jujj, dehogyis, te sokkal szebb vagy nálam.Csak utánad.

- Aha, persze.Mondom, hogy te vagy a legszebb.Imádlaak!

- Én is nagyon imádlak!

Most komolyan, minek teszik ki, ha nem jó a kép? (:

2012. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Orulok, hogy egyetertunk:-smert enis szanom az ilyen kis ... de ember 15 eves, en kisebb vagyok nala es szegyelnem kiirni
2012. máj. 8. 20:05
 4/8 anonim válasza:
A helyesírásod nem a legjobb, és sosem fogom megérteni, hogy MIÉRT NEM ÍRTOK ÉKEZETET! Na, ez máris két olyan dolog, ami idegesít. Igen, szánalmas, hogy ilyeneket írogatnak a képek mellé... A kedvencem az, amikor két lány édesemnek nevezi egymást, meg teleírja szeretlekkel és szívecskékkel a szövegét... Fúj! És a "Dehogyis, te vagy a szebb!" veszekedések is borzalmasak. Ja, de a legjobb, ha valaki KÉTSZER (ha nem többször) FELTÖLTI UGYANAZT A KÉPET! Miért kell?! Semmi értelme sincs.
2012. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Romaniaban lakok, es roman a billentyuzetem.Mar tobben is megszolitottak de nem tehetek errol...:Dkoszonom a valaszt!
2012. máj. 9. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Ékezet nélküli billentyűzettel ír.Egyébként ezekből általában party rib@ncok lesznek, már bocsánat a csúnya szóért.Van egy 12 (!!!) és egy 11-12 (!!!!) éves lány.Az egyik Lizi a másik Dominika.Dominika ezt írja a neve mellé zárójelbe: Lizcikeélete.A Lizi nevű lány ezt: Domcikaélete.teleírják az üzenőfalat 'imádlak' 'életem' '♥♥♥♥♥♥' - el és egyéb baromságokkal..

2012. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:)))hulyek ezek!!!
2012. máj. 9. 19:01
 8/8 anonim válasza:
Bocs a leszidásért... Csak néhány ember még ékezetes billentyűzettel is ékezet nélkül ír, csak azért, mert lusta :)
2012. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!