Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék svàjcban...

Hogyan tudnék svàjcban talàlni magyar baràtokat?

Figyelt kérdés
1 éve svàjcban élek,a terhességemet itt töltöttem,nem pesten.azonban nem volt még lehetöségem megismerkedni szintén magyarokkal,pedig szeretnék.Föleg most hogy van kisbabäm(6 honapos),éS szeretnék magyar hölgyekkel ismerkedni ahol szintén van kis lurko..iwiwen probàltam..nem sok sikerrel.mit tehetnék??
2008. ápr. 22. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

www.nlcafe.hu


itt már többször futottam össze svájciakkal.


amúgy én stuttgartban lakom és itt van nagy nagy magyar kör. van baba-mama kör, kisgyerekes kör, magyar bulik, koncertek....


amúgy épp egyik nap mondta itt az egyik csaj aki terhes hogy egy hete beszélgetett a postással és az mondta neki hogy a szomszéd utcában szintén magyar család van egy pici babával. ekkor találkoztak elöször, pedig évek ota egymás mellett laktak.

járj el svájci baba körbe, vagy sport körbe vagy fodrászhoz, vagy ilyen helyekre mindig akad valaki akinek a szomszédja kollégája magyar. ha csak nem valami világvégi kisfaluban élsz.

német vagy Francia vagy Olasz részen élsz?

2008. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


ezeket a svajcicegek.lap.hu-n talaltam. remeles talalsz kint magyar baratot.

2008. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segitségeket,remelem hasznomra vàlik,megnézem az oldalakat amiket irtatok:).puszo
2008. ápr. 22. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia a tesóm svájcba él ő is egy éve van kinn és sajna nincsenek barátai.Neki is van egy hat hónaqpos babája. Kanton Tg lakik.Ha gondolod megírom a számát.
2008. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is svàjcban élek(kanton thurgau)de még nincs babàm,de nagyon tervezzük!!!

nagyon sok magyar megtalàlhato a strandokon,nem is hittem volna,hogy ennyien élnek kinnt magyarok,

szerintem ha nyitott szemmel,meg füllel jàrsz akkor fogsz talàlni:

engem egy nagyon idös magyar hölgy fedezett fel,németül mondta hogy milyen szép a cipöm,aztàn megkérdezte honnét jövök.mikor mondtam majd elàjult.

ma szinte olyan mint a nagyim!!!!!!!

sok sikert !!!!!!!!!

2008. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!