Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kommentelős cikkeknél...

A kommentelős cikkeknél weboldalaknál miért nem a legrégebbi kommenteket mutatják alapból?

Figyelt kérdés
Ha esetleg fejlemények lennének akkor írhatnak a cíkkbe h update: blablabla. Ez nem indok h alapból a legújabbakat mutassa, mert néhány, néhánytucat komment után szinte kizárólag egymással beszélnek a kommentelők tök nem odaillő dolgokról meg hülyeségekről.
2012. máj. 15. 19:58
 1/2 A kérdező kommentje:

pl itt:

[link]

milyen kommentek vannak alatta?

batgirl · [link] 2012.05.14. 20:57:29

@A félelmetes népszavazás: nálatok mindig 20,45-kor van etetés? szólhatnál a gondozónak, hogy este 6 után, nem egészséges enni.

atpijkamo · [link] 2012.05.14. 21:03:22

ÁÁÁÁááááá!!! Emberek! VIGYÁZZATOK!!! Ha erőspaprikát ettetek, ne dörzsöljétek meg a szemeteket!

TERMOSZ 2012.05.14. 21:04:36

@atpijkamo: Jah, meg maszturbálni sem érdemes utána. Persze én ezt nem tudom, csak úgy hallottam.


De az érzés netovábbja, ha erőspaprikás késsel vágod el a kezed. :)

--------------------

2012. máj. 15. 20:00
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert ezek az oldalak alapból nem ilyen idiótáknak vannak kitalálva, a szerencsétlen szerkesztők nem tehetnek róla, hogy odatalált pár vadbarom, és összetrollkodja az összes cikket...
2012. jún. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!