Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Testvérek közt szájrapuszi?...

Testvérek közt szájrapuszi? Szerintetek normális? KÉPPEL

Figyelt kérdés

Szerintetek normális ha két testvér egymásnak szájrapuszit ad? Itt most nem az azonos korúakra értettem.. hanem ha a nagyobb testvér a még kicsi,bölcsibe járó gyereknek..

Tudom sokan csinálják,de gondolom vannak akiket ez zavar. TI hogyvagytok vele?

és itt egy kép:

[link]



2012. máj. 18. 01:19
1 2
 1/14 anonim válasza:

NÁlunk nem szokás.


Nálad kérdező?

2012. máj. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egy kis érdekesség:A szájrapuszi nem erotikus töltetű tevékenység hanem akkor alakult ki amikor az ősidőben az anya megrágta az élelmet és a kicsi szájába adta közvetlen módon.

Zavaró?Inkább emberi

2012. máj. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én nem tartom jónak, főleg, ha az anya, vagy apa teszi ezt a gyerekével, de hát mindenki máshogy neveli a gyerekét.. van apa, aki lengedező farokkal állít be a kislányához, megkérdezni, hogy hol van a fogkeféje...
2012. máj. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én ismerek egy olyan albán férfit,aki megrágta az ételt a szájában,majd a szájából a gyerekének a szájába adta (az elég pici volt nemvolt 1 éves) Ezt csak egyszer játszotta el,aztis poénnak szánva,és azt fűzte hozzá,hogy a madarak is a szájukból etetik a kicsinyeiket....
2012. máj. 18. 01:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ezen az alapon rá is mászhatott volna a lányára, elvégre, állatok között is megesik...
2012. máj. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Nem gondolom hogy az etetésből származik a szájrapuszi mert akkor a csókolozás is innen jön?


De a kérdésre a válaszom: én sem tartom ezt jó dolognak ez egy olyan dolog amit szerelmesek tesznek!

2012. máj. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Ahogy a képből kilehet venni,egy eltérő kultúrájú testvérpárról szól a kérdés...

Magyar családban ez nemszokás.

2012. máj. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Cigányoknál szokás.
2012. máj. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok helyen szokás, van ahol még nem rokonok is köszönnek így.
2012. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk nem szokás. De vannak pl. olyan külföldi ismerőseim, akiknél az a normális, hogy ha elköszönnek valakitől, nem két puszit adnak, hanem egy szájrapuszit. Úgy derült ki, hogy meglátogattak és automatikusan így búcsúztak, mi meg csak lestünk :)


Amúgy szerintem semmi gond nincs ezzel. Más kultúra, más kor, más szokások. Jókainál is van olyan jelenet, ahol az anyuka szájrapuszit ad a gyerekének.

2012. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!