Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 14-18 évesek ti kivel beszélit...

14-18 évesek ti kivel beszélitek meg a szüleiteken kívül a problémáitokat? 16. L

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

barátnőkkel. Persze csak olyannal, akiről tudom, hogy soha semmilyen körülmény között nem adná tovább.

Van rajtuk kívül egy e-mailes barátnőm, neki szoktam elmondani a gondjaimat, néha még szüksége is van rá, mert ebből szokott beadandókat írni, mert pszichológus hallgató.:)

2012. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én senkivel
2012. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A barátommal, akivel 3,5 éve vagyok együtt, meg a barátnőmmel, aki 12 éve a legjobb barátnőm, és tudom, hogy megbízhatok bennük, és amiben tudnak, mindig segítenek.

18/L

2012. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a barátnoimmel

14/L

2012. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátommal, húgommal, barátnőkkel, netes barátaimmal (3 db).

17/l

2012. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Furcsa ez nálam.

Anyukámmal sokkal több dolgot megbeszélek, mint apummal és nem csak csajos dolgokat, hanem tök átlagos pl. sulis dolgokat is. Viszont bármi van, tudom jól, hogy egyaránt számíthatok rájuk.

Egyébként nővéremmel és a legjobb barátnőmmel szoktam megbeszélni a problémáimat. Nővérem már átélt sok mindent, amit most én, így ő nagyon jó tanácsokkal tud ellátni, bár ritkán van alkalmunk ilyen beszélgetésekre. A legjobb barátnőmben pedig 100%-ig megbízok, több, mint 10 éve vagyunk barátnők, de soha nem fordult elő, hogy elmondtuk volna másoknak egymás titkait, bajait bármit. Tényleg megbízunk egymásban. :)

Meg néha a nagynénémmel szoktam beszélgetni ilyenekről, mert ő nagyon jó fej és megértő, de ha arról van szó akkor igenis leteremt.

17/L

2012. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőmmel, aki olyan, mintha a nővérem lenne.

14L, ő 16L

2012. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!