Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fontos! Ti megmondanátok a...

Fontos! Ti megmondanátok a helyünkben ezt a dolgot az illetőnek?!

Figyelt kérdés
Szóval történt az, hogy pár hónappal ezelőtt tesóm és én megbarátkoztunk egy külföldi gyerekkel (huszonéves), aki perpill szoc. munkákat végez itt, azóta megtanult magyarul is, persze mi is hozzásegítettünk sokat, elhívtuk jónéhányszor hozzánk szórakozni, kikapcsolódni, szóval szerintem mondhatom, megbarátkoztunk vele. A napokban megtaláltuk az egyik blogját, melyet angol/német nyelven vezet. Na, és itt jön a bukkanó. Mindegyik hónaphoz ír valami hülyeséget, élményeit, hogy hogy érzi magát itten,mit csinál, de bezzeg tesómat és engem 1 mondatban nem említ meg, holott a többieket akikkel jóban van azokat igen, meg a felesleges élményeit. Gondoltam arra, hogy egy ismeretlen számról írnánk neki, hogy "Köszönjük, hogy írt rólunk a blogjában." Habár szerintem ezzel, tuti, hogy tönkretennénk a kapcsolatunkat. Ti mit tennétek? Szólnátok a helyünkben? Vagy fel sem figyelnétek erre?! Előre is köszönjük a válaszokat.

2012. máj. 21. 13:10
 1/7 rajcziz ***** válasza:
Semmit nem tennék. Most azért barátkoztatok vele, hogy aztán emlegessen titeket, vagy mert segíteni akartatok neki? Másrészről pedig nem olyan jó dolog, ha mindenki olvashat a barátságotokról.
2012. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Hát nem azért barátkozunk vele, hanem azért mert normális. De szerintem, ha már mindenről tud írni jó pár oldalt, nem érthető, hogy mért pont mi lettünk kihagyva, akik jól fogadták, jól viselkedtek vele. Mindenesetre megy a felpontozás, mint mindenkinek aki ír egy véleményt.
2012. máj. 21. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem se tegyétek szóvá, legfeljebb viccelődve - de semmiképpen sem számonkérően, hiszen az ő dolga, hogy mit ír a blogjában.
2012. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, viccelődve is lehetne, de kérdés, hogy hogyan?! :D
2012. máj. 21. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem is értem a problémádat. Komolyan nem értem, nem csak úgy mondom.
2012. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzatok ezzel, ne is említsétek neki. Nem ettől lesztek barátok.
2012. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat!
2012. máj. 21. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!