Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ránézésre milyen jegyek...

Ránézésre milyen jegyek alapján lehet megkülönböztetni hogy egy ember kínai, japán vagy koreai?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok, nem ilyeneket hogy ha fényképező lóg a nyakán akkor japán, ha macskát kerget akkor kínai büfés... Tényleg érdekel...
2012. máj. 22. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

xD ez nagyon tetszett :D

a japánt a legkönnyebb megkülönböztetni, maga a bőrszín sokkal fehérebb mint egy kínai, a kínaiak meg úgymond elég sárgák, bár ez a legtöbb ázsiaira igaz ahhoz, hogy jól megtudj különböztetni emberfajtákat, sokat kell nézni őket, mert a fejforma is elárulja, hogy hova való. Mivel én sok Japánhoz köthető dolgot, szeretek (Anime, Manga, Kardforgatás,nagy harcművészei, stb.)így 1000 emberfajta közül is meg tudnám mondani, melyik Japán.

2012. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Háát, szerintem ehhez sárgának kell születni.

Komolyan.

Egyébként szerintem a japók tömzsibbek, a mongoloknak laposabb az arcuk, a kínaiakat meg olyan sok nép teszi ki hogy meg se próbálnám...

A tibetieket a legkönnyebb, gömb fejük van.

A vietnámi és a kóreai között meg az a külömbség, hogy a vietnámi barnább, mert délebbre laknak.


Elnézést kérek minden ázsiai származású olvasótól, de az én (és még sokan mások) szememben tényleg egyformák vagytok. Rasszista nem vagyok. Szeretem az ázsiai filművszetet, érdekes dolgok kerekednek ki. múltkor láttam egy talán kóreai filmet, amiben egy vak idős hölgy főzött. De nem mikróban, hanem friss ételt!! El nem tudtam képzelni eddig hogy a vakok így tudnak főzni!! Mindig tanul az ember. Ez a nyugati filmekben tabu.

2012. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

A japánoknak van a legnagyobb szeme az ázsiaiak közül és a bőrük is fehér.A magasságuk 160-167.


A koreaiaknak kisebb a szeme és ők nagyra nőnek , ők a legmagasabbak az ázsiai népek közül.Kb akkorára nőnek mint a magyarok vagy nagyobbra. 180-185 cm.


A kínaiak sárgák és ők is alacsonyak.

2012. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem is értem miért mondjátok hogy mind egyformák.Én nem vagyok ázsiai de még ázsiai származású sem tudtommal de megtudom őket különböztetni ,látom az arcok közötti különbséget.
2012. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

(  `ハ´) =kinai

∧_∧    

(  ´∀`) = japan

∧_∧ 

<丶`Д´> = koreai


kb.. mondjuk.. viccesen..



amugy manapsag annyi a keveredes..haafu (felver..) vagy x dik generacio.. bla bla stb(plasztik) ..hogy neha agyalni kell, h..

neha a helyiek sem tudjak..


szova fasza , h Europabol aki meg nem jart Azsiaban az vagja,, hmm...

2012. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A japánoknak van a legnagyobb szeme az ázsiaiak közül és a bőrük is fehér.A magasságuk 160-167.


A koreaiaknak kisebb a szeme és ők nagyra nőnek , ők a legmagasabbak az ázsiai népek közül.Kb akkorára nőnek mint a magyarok vagy nagyobbra. 180-185 cm.


A kínaiak sárgák és ők is alacsonyak.



***************************


köszi, ez tök jó kis útmutató! :D

2012. máj. 23. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:

nezegesd ezeket^^

[link]

2012. máj. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ROK

Mondom, hogy a tibetieknek gömb fejük van.

egyébként nekem ezekből a képekből is úgytűnik a különbség annyi, hogy az némelyik nem a napon barnult.

2012. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a linket. nekem - az agyamban - egybefolynak az arcok :((((((((((((((
2012. máj. 26. 15:07
 10/10 Ágoston Noémi ***** válasza:
én úgy tudom megkülönböztetni (azon kívül, hogy már ránézésre érzem a különbséget) hogy a koreaiaknak sokkal lágyabbak a vonásaik, mint pl. a kínaiaknak, és a szemük is másfelé ível, ha lehet így fogalmazni... a japánoknak inkább szomorkás szemük van, legalábbis lefele konyul, a kínaiaknak sárgább/barnább a bőrük, és kicsit keményebbek a vonásaik... de ez országon belül is változhat, ez csak ilyen általános meghatározás...
2014. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!