Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek igazat mondanak...

Szerintetek igazat mondanak vagy hazudnak? Elég kellemetlen.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, 14 éves. Állandóan (szinte minden nap) olyanokat mond, hogy a múltkor a buszon le akarta smárolni egy kb. 26 éves pasi. Meg, hogy állandóan leszólítják a fiúk, és megkérdezik, hogy szűz vagy? Erre ő azt hazudja, hogy: nem. A fiúk: Persze, az ilyen szép lányok korán elvesztik a szüzességüket. Pedig én akartam elvenni. Meg olyanokat szokott még mondani, hogy állandóan rákacsintanak a fiúk, bácsik(!!) a villamoson, buszon. Meg, hogy megkérdezik tőle, hogy bejelölhetlek facebook-on?


A lány kinézete: Átlagos magasságú, van rajta egy kis fölösleges súly, de azt nem mondom hogy kövér!! Csak pár kilóval több a kelleténél. Barnás vöröses váll alá érő, kicsit töredezett haja van. Barnás-zöldes szeme. A feje inkább ilyen kerekebb, a szája egy kicsit nagy (mértre). A mellei átlagos méretűek, segge egyáltalán nincs, csak valami fura formájú kicsi...

Öltözködése: Állandóan cicagatyát vesz föl szürke csillagmintás cipővel. [link] ilyen fazonút, csak nem ilyen mintával. És ahhoz meg hosszú ujjút.


Van még1 lány, aki szintén ilyeneket mond (ő si szinte mindig). Én meg olyan kellemetlenül érzem magam a társaságukban. Nekik minden mondatuk így kezdődik: "Jujj, hallod a múltkor megszólal a buszon egy srác..." Én meg csak ott állok és hallgatok mint egy süket idióta :S


Szerintetek ezeket csak kitalálják vagy tényleg igazak?



2012. máj. 23. 00:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak kitalálják, el ne hidd nekik:D Ezzel csak menőzni akarnak. Szerintem elég szánalmasak...
2012. máj. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult ez, de mondjuk nem heti rendszerességgel, úgyhogy ha ezt állítják, szerintem simán hazudnak.
2012. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én sem nagyon akarom elhinni nekik :D amúgy szerintem is kitalálják, de vajon amit a másik mond azt elhiszik egymásnak? :P Amúgy az, akiről többet írtam, az azt mondta nekem, hogy egész nyárra ki lesz bérelve nekik 2 limuzin. Az egyik csak az övé lesz és mindenhova azzal fog menni... És az ő limuzinja AFC-s lesz... Ha ennyi pénzük lenne, akkor szerintem nem panelben laknának... Tehát ő elég hazudós.

De attól még kellemetlen, mert tényleg nem tudok hozzászólni semmit sem, kitalálni meg nem szeretnék, mert az milyen már?...tudom, ők pont azt teszik :/

2012. máj. 23. 00:25
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük! Beteges hazudozók.
2012. máj. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kitalálják!

Azt hiszik, akkor majd irigyelni fogod őket. És annyira, de annyira nem kapnak semmilyen érzelmet, figyelmet, szeretetet, hogy az irígységedre végtelenül nagy szükségük van!

Mondd, hogy nahát! Te igazán nagyon vonzó lány lehetsz!

Közben meg ne irigyeld őket, mert ha Neked nincs ilyenre szükséged, akkor Te egy elégedettebb, szeretettebb, kiegyensúlyozottabb ember vagy, mint ők! A párkapcsolatnak, testiségnek később van itt az ideje. Neked van most időd, türelmed gyereknek lenni, nekik nincs.:S

2012. máj. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Telepi limuzin, hol él ez. Azt hiszi valami luxus ribanc? Beszarok.. az ilyen kelleti magát, meglátna egy szerszámot élőben azt sírva rohanna el.
2012. máj. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Amerikai szépség cimű filmet, ott esik az ilyenről is szó.
2012. máj. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utazz egyszer velük a buszon, és nézd meg, hogy hányan szólnak be nekik, vagy hányan dicsérik a nőiességüket? Szerintem meg fogsz lepődni, mert senki sem fog hozzájuk szólni.
2012. máj. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát nemtom...velem szoktak ilyenek előfordulni....h rámköszön egy idegen vagy pl előreenged és hozzáfűz vmit...olyan is volt akivel szemeztünk és aztán rámköszönt...a bácsik meg rendszeresen néznek....de: ez nem minden nap(mondjuk a bácsis....de a bácsik am minden fiatal lányt néznek sztem-.-) és én nem szoktam mindenkinek mondogatni h "jujj képzeld...." max elmondom 1-2 embernek ha nincs téma és eszembe jut egy ilyen...de soha se kürtöltem világgá ha ilyen történt és ezután se fogom....
2012. máj. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Limuzin:D:D:D Te meg mondd azt, hogy ti helikoptert béreltek pilótával:D
2012. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!