Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jelentik egyesek a...

Miért jelentik egyesek a moderátortoknak az igaz dolgokat vagy amiket a HUMOR részbe írsz és tényleg vicces?

Figyelt kérdés
Miért jó ez nekik? Nekem is volt egy olyan kérdés ami igaz volt és tényleg nem tudtam de töröltették!!

2012. máj. 25. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert nem hiszik el, hogy nem kamu a kérdés és ők nem találják viccesnek a humorosnak szánt válaszokat.


Volt itt egy olyan kérdés, hogy mit tegyen a lány, hogy a valós korának megfelelően nézzen ki és úgy is kezeljék őt a munkahelyén. (mert ugye vannak akik jóval fiatalabbnak néznek ki, mint amennyi idősek valójában)

Ami tényleg egy valós probléma, mert hasonló problémám van nekem is, és például én is szívesen elolvastam volna a válaszokat, de 5 percen belül törölték.

2012. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert zabszem szorult a s.eggükbe.
2012. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk.Nekem is volt már ilyen problémám.Egyszer aztán meguntam és írtam a moderátornak.Igazat adtak és visszaállítoták a törölt dolgot.

A kérdezőnek válaszul (mivel az hosszú lett volna) inerneten lévő írásomra hívtam fel a figyelmat. www.osys.hu/biromiklos amiért valamelyik irígy barom töröltette,reklámozásra hivatkozva. A moderátornak írtam,hogy nekem abból semmi hasznom nincs,és hogy van az,hogy sok helyen van www. és stb az a hivatkozás nem baj az én hivatkozásom meg baj

Ha pl:egy kérdésre a válasz a Háború és béke lenne,nyílván nem írja senki az egész regényt,hanem csak a kódját

Másik dolog:Az emberek nem egyformán itélnek meg dolgokat és vannak olyanok is akik szándékosan félremagyarázzák

Szerintem élj a panasz lehetőségével. Az segíthet.

üdv.

2012. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!