Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti elmennétek táncosnőnek?...

Ti elmennétek táncosnőnek? Sztriptíz, go-go, rúdtánc. Erotikus táncra gondolok.

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem, ennél többre tartom magam.

22/L

2012. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincsenek meg az adottságaim.


20/F

2012. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem. Úgy gondolom, hogy mindenkinek van egy értékrendje, és egy önbecsülése. Nálam az ilyen dolgok egyikbe sem férnek bele.

21/L

2012. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem, és az ilyen emberekről az a véleményem, hogy egy lépésre vannak a prostituálttól.
2012. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

a night klubbol is elmennek a lanyok csak szallodaba.

én biztos nem éjszakaznak,piálni is kell,nagyon megöregiti az embert.meg hallgatni a sok részeg idiótát..

2012. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma már nem fizetik meg jól (mások kevesebb pénzért többet is bevállalnak.) Plusz nem tudok jól táncolni, mondjuk ezt meg lehet tanulni. Tehát ha jobban megfizetnék lehet, hogy megfordulna a fejemben, de akkor se hiszem, hogy bevállalnám, mert nem bírnám lelkileg. Viszont semmi bajom azokkal, akik ezt csinálják, sőt irigylem is őket, a mai világban előny, ha valaki bírja a kritikát, beszólogatást stb.
2012. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem.Tőlem ez nagyon messze áll.
2012. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Én sztriptíz táncosnő voltam pár évig, és nem tartom magam kevesebbre, mint itt bármelyikőtök, főleg ebben az embertelen, erkölcstelen világban. Embernek tartom magam, nem voltam prostituált, nem jártam ki hotelekbe, nem drogoztam. Sőt, sok önbizalmat szedtem össze :) Erre, meg egy kis anyagi biztonság teremtésre jó volt ez annó, azóta nem csinálom, most készülök ki külföldre dolgozni, mert itt nem értékelik, ha az ember szorgalmas és dolgozni akar... Ja és nem szólogatott be senki, a mai világban ez már nem olyan nagy ügy, csak azok tulajdonítanak túl nagy jelentőséget ennek a "szakmának", aki még a konzervatív nézetek szerint él. Én megértem az ő álláspontjukat is, de engem személyszerint soha senki nem bántott emiatt, mert igaz, hogy ezt csináltam, de nem vagyok buta, és értelmes, intelligens nőnek tartom magam. Ez az én múltam, ez is én vagyok, büszkén vállalom, ez a múltam és nem kerültem miatta pasikkal ágyba, nem kezdtem el kábítószerezni a többi idióta lánnyal ellentétben és kiszálltam belőle. Azon kivételek egyike vagyok, aki tanult belőle, és ésszel csinálta.
2012. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és manapság már nem érdemes belekezdeni, leáldozóban van ez a tevékenység is... Nehéz jó helyet találni, ha van is olyan egyáltalán. Szép napot mindenkinek! :)
2012. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Én sztriptíz táncosnő voltam pár évig, és nem tartom magam kevesebbre, mint itt bármelyikőtök, főleg ebben az embertelen, erkölcstelen világban. Embernek tartom magam, nem voltam prostituált, nem jártam ki hotelekbe, nem drogoztam. Sőt, sok önbizalmat szedtem össze :) Erre, meg egy kis anyagi biztonság teremtésre jó volt ez annó, azóta nem csinálom, most készülök ki külföldre dolgozni, mert itt nem értékelik, ha az ember szorgalmas és dolgozni akar... Ja és nem szólogatott be senki, a mai világban ez már nem olyan nagy ügy, csak azok tulajdonítanak túl nagy jelentőséget ennek a "szakmának", akik még a konzervatív nézetek szerint élnek. Én megértem az ő álláspontjukat is (kivéve ha valaki álszent módon teszi ezt), de engem személyszerint soha senki nem bántott emiatt, mert igaz, hogy ezt csináltam, de nem vagyok buta, értelmes, intelligens nőnek tartom magam. Ez az én múltam, ez is én vagyok, büszkén vállalom, és nem kerültem miatta pasikkal ágyba, nem kezdtem el kábítószerezni a többi idióta lánnyal ellentétben és kiszálltam belőle. Azon kivételek egyike vagyok, aki tanult belőle, és ésszel csinálta.
2012. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!