Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy színből kedvenc...

Mitől lesz egy színből kedvenc szín? Mennyire veszitek magatokat körül vele?

Figyelt kérdés

Például én körbe vagyok véve kékkel, mert az én kedvenc színem a kék, abból is a világoskék, az abszolút kedvenc pedig a gyönyörű türkizkék. Ha lehet, akkor mindenből türkizkéket veszek. Kicsit meglepődtem, amikor nemrég körbenéztem a lakásban, mert most tudatosult, hogy még ösztönösen is majdnem minden holmim kék. Ez azt jelenti, hogy általában inkább kéket választok, de ha nem figyelek oda, akkor is.

Ahogy most körbenéztem, láttam, hogy a következő tárgyak kékek:


-a bögréim 80 %-a

-a plédek

-a mappák

-a tusfürdőm

-a folyékony szappan

-az öblítőm (!)

-az ételhordó teteje (emlékszem, volt piros tetejű is, de kivártam, amíg kapnak kéket)

-a füzeteim

-az ajándékcsomagoló papírok

-a bevásárló szatyrok

-a nejlontáskák

-a ruhák és felsők szép száma

-a műanyag tárolópolcok

-a törülközők

-a mobilom tokja és védőburka

-a mobilszolgáltatóm :-)) nem szimpatizálok a rózsaszínnel meg a pirossal, még színben sem

-de még a kedvenc keménycukorkám papírja is


Szerintem ide se jönnék szívesen, ha nem kék lenne a dizájn :-)) Az is külön jó még, hogy maga a windows is kék alapú...


Szóval az agyamra ment a kék, vagy ez normális, hogy az ember tényleg mindenben a kedvenc színébe helyezkedik bele? Egyáltalán mitől lesz kedvenc egy szín? (Szüleimnek egyáltalán nem a kék a kedvenc színük, tehát még innen se lehet.)


2012. máj. 27. 13:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Találtam még kéket :-)) a papucsom, az esernyőm, az utazótáskám, a kedvenc tejesdobozom, a szemeteszsákom,a vízforralóm, a szivacsaim... stb, stb, stb...
2012. máj. 27. 13:20
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Egy biztos, ha ennyi minden lenne körülöttem egy színből, megőrülnék :D

Nekem a fekete jön be, jóformán minden ruhám fekete, kivétel farmer, ami sötétkék, aztán telefon, laptop, táskák, bőröndök, cipők, pénztárca...

2012. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 Csatlakozok:)Nekem a ruháim és a táskáim feketék,mindig feketét veszek mindenből:)
2012. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a rózsaszín és a lila a kedvenc színem :D

- van néhány pólóm ebből a színből

- van egy lila halásznadrágom

- lila és rózsaszín szivecskés a kedvenc ágyneműm

- éjjelilámpa

- egér

- téma a telefonon és a számítógépen (Win 7-esen megoldható :D )

- van egy bögrém, de az fekete-rózsaszín

- papucs


Hű, hát úgy ennyi nekem :D Talán kevesebb mint a tiéd :D A szobámban még a narancssárga és a piros szín is jelen van nagy számban.

2012. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fekete. mindig fekete ruhákban járok, még fekete farmeraim is vannak.
2012. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!