Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csapat építő tréning?

Csapat építő tréning?

Figyelt kérdés

Jó estét kívánok!

Az szeretném kérdezni , hogy egy 30fős csoportnak milyen csapatépítő tréningeket tudtok ajánlani?

Amit terembe is ellehet végezni, de jöhet másféle is.

Előre is köszönöm.


2012. máj. 27. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem idén volt :)

Például (Ha új az osztály ha az)

mi olyat csináltunk hogy párba álltunk elmeséltük hogy hol lakunk,mikor születtünk hol,milyen kocsink van stb..

Utána mással álltunk párral és elmondtuk egymásnak amit tudunk arról aki mesélt nekünk.

Ez után egy körbe ültünk és arról kellet beszélnünk akivel 2. párban hallottuk.(Nevet nem tudtuk)

És annak felkellet ismerni magát és így ment tovább. =D

Olyan is volt hogy párba álltunk és össze vissza raktak székeket,és nekünk kellet húzni a másikat hogy leültessük,és minnél többször kellet széket cserélnünk.

Remélem érted. :D

2012. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó estét! Én már több ilyenen részt vettem munkahelyen, és mindig külsős cég szervezte és tartotta. Profikra kell bízni, amennyiben van rá anyagi keret.
2012. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét válaszolónak.

1.-igen új osztály :D

2. Sajnos anyagi keret nagyon nincs rá + azért kérdezte tanárom ,mert én 1 picit jártas vagyok a pszichológiába és ebbe nem e tudnák segíteni mert nagyon széthúz az osztály :(

ÉS hát azért tettem fel ezt a kérdést :)

2012. máj. 27. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:
azt mondták a rádióban: a csapat építő tréning 2 dologról szól bebaszcsi meg szex ,sajnos az én munkáltatóm nem áldoz erre szóval nincs konkrét tapasztalat
2012. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak i szintén köszönöm
2012. máj. 27. 21:24
 6/7 anonim válasza:
Nálunk kirándulás, bográcsozás...szokott lenni, bár mi helybéliek vagyunk, ha máshogy nem, látásból ismerjük egymást.
2012. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 4.nek is
2012. máj. 27. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!