Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az normális, ha valakinek...

Az normális, ha valakinek képzeletbeli barátnője van?

Figyelt kérdés
valamint minden nap beszélek hozzá,és a plüss àllataimban életet látok,így velük is mindig beszélgetek,továbbá minden szöveget színekben látok ,így tanulàskor csak színeket tanulok..
2012. máj. 27. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha 3-4 éves vagy, semmi probléma, de ha 13-14, vagy annál több, ajánlom, hogy keress fel egy pszichológust.
2012. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hány éves vagy? :O
2012. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is most rólad van szó? vagy a kis tesódról aki kb 4-5 év körüli? És úgy írod a kérdést mintha te lennél az?

Bevallom marhaságot kérdezek, de ez egyáltalán nem normális. Ebben csak maximum azt nevezem normálisnak ha van egy képzeletbeli barátnőd és időnként álmodozgatsz róla, de nem úgy hogy beszélsz a plüsseidhez meg ilyenek. Ez már orvosi eset én azt mondom.

2012. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok szín? Élő plüssállatok? Csak nem LSD trip?
2012. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a betűknek/számoknak színeik vannak az valószínű egyszerű szinesztézia, engem a többi jobban aggaszt viszont. Nem árt, ha megnézik a bűrád ha tényleg rólad van szó.
2012. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen. tizenhét vagyok...
2012. máj. 28. 07:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit szívsz ilyenkor?

Viccet félretéve:szerintem normális.

2012. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de ezt hogy csinálod?


am ha ki tudsz ebből lépni tudatosan akkor nem hiszem hogy probléma de attól még nem ajánlatos elmondani másnak max közeli barátnak v ismerősnek

2012. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!