Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Érveljünk amellett, hogy Ady a 20 század leg sokszínûbb életmûvét hozta létre. Nekem is megvan a véleményem, de kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre. Írjatok minél többen.

2012. jún. 3. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem érvelek emellett, mivel ezt nem így gondolom. József Attila és Rilke életműve sokszínűbb, ha csak a költészetet, a költőket nézzük.
2012. jún. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Témájában szerteágazó.jelen vannak a szerelmes versek, de azok is osztályozhatóak egyértelműen, míg legtöbbjük egy fajta stílusban írta meg verseit, addig itt "többféle" szerelem hangjai hallhatóak, ez igazán emberi.A szerelemi témában egyedül álló az Elbocsátó szép üzenet, nem tudok róla, hogy valaki azelőtt egy szerelem lezárását konkrét formába öntötte, és szakításukat így tette nyílvánossá.

Aztán ott vannak a magyarsággal kapcsolatos versek, ott vannak a háborús versek, ott vannak az életét befolyásoló dolgokról a versek(betegsége), ott vannak az utazással kapcsolatos versei stb.Témában sokszínű, így nem érzed azt, hogy versei mind egy kottára íródtak.

Szerintem.

2012. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!