Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen hatásra hallgatnak...

Milyen hatásra hallgatnak ilyen zenét a lányok, hogyha más az öltözködési stílusuk mint amilyen zenét hallgatnak? (lehet hogy hülye kérdés de érdekel)

Figyelt kérdés
ma a buszmegállóban ült mellettem egy csaj virágos nyárirhuában , napszemüvegben balerinacipőben és kemény metált és skinheadzenét hallgatott. Milyen hatásra hallgatnak ilyen zenét a lányok ,hogyha más az öltözködési stílusuk mint amilyen zenét hallgatnak ??(
2012. jún. 4. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
atya ég, egy dolog a zenei stílus, és más az öltözködési stílus. miért, nem szeretheti valaki a virágos nyári ruhát, meg a metált? és mi van, ha mellette a zongoradarabokat is szereti, meg mondjuk a bakancsot is felveszi, akkor mi van? az ember nem fekete és fehér... legalább is van, aki nem annyira szűklátókörű, hogy ne szerethessen sok dolgot a világban.
2012. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
azt hallgatom, és kicsit fiús a stílusom. 14/L
2012. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Most én öltözzek úgy, hogy minden féle stílus megtalálható legyen rajtam, csak mert mindenevő vagyok zene téren? Van öltözzek Cowgirlnek, mert szeretem a country-t?
2012. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
én is metált hallgatok, s mégis úgy öltözök, ahogy szeretek, semmi bakkancs meg együtteses rövidujjú. 12-14 évesen hordtam bandás blúzokat, de ahogy nöttem, elhagytam őket. de attól ugyanúgy szeretem a metált, csak a látóköröm tágúlt ki. nem a ruha teszi az embert. amúgy hány éves vagy, ha nem titok? :)
2012. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. Nem azért kérdezem ,mert nem öltözhet úgy ahogy akar , hanem mert olyan lánynak tűnt ,aki ilyen langyi popzenéket hallgat :)
2012. jún. 4. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
hát, kellemesen csalódni jó dolog nem?:) amúgy szerintem számodra is szexisebb egy kis lenge ruha, mint nagy bő bandás rövidujjú egy lányon
2012. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Elég unalmas lenne, ha pusztán azért, merta metál, rock zenét kedvelem totál unalmas egyhangú feketébe öltöznék. :D
2012. jún. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer velem is megesett: épp nagyon ki voltam öltözve, már nem tudom, miért. És délután mentem a Headbanger-be a Rammstein dvd-ért... És belibbentem rózsaszín magassarkúban, amikor a pultos csávó dobott egy hátast, és 5 percig dolgozta fel, hogy az a dvd nekem van félretéve. :)
2012. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!