Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért váltogatom mindig a...

Miért váltogatom mindig a példaképeimet ennyire elvagyok veszve?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez nagyon ciki meg hülyén hangzik de nem sokara felnött leszek es minden héten változtatok példakepet.Egyszerüen mindig váltogatom öket de nem tudom,hogy miért.Ez szerintetek elfog majd múlni ?E-miatt olyan gyerekesnek érzem magamat pedig a külsömet soha nem valatoztatom szoval senki nem tud rola.
2012. jún. 5. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

sosem értettem. miért kell példakép? miért kell sablonként használni egy mintát, amit aztán magadra húzol? szerintem minden ember elveszett valahol, akinek példaképe van. én nem másra akarok hasonlítani, hanem a saját utamat bejárni, a saját módomon.


szerintem te épp ezért nem vagy elveszett, mert öntudatlanul is magad alakítod a személyiségedet, és ehhez nem passzol teljesen egy másik, ezért érzed úgy, hogy folyamatosan változik.


szerintem hagyd ezt a példakép-dolgot és élj úgy, ahogy te tartod helyesnek!

2012. jún. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!