Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok! Szerintetek szép ez...

Kamaszok! Szerintetek szép ez a lány? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Ő a húga a jelenleg 31 éves Hayden Christensen amerikai színésznek, aki a Star Wars c. filmben Anakint alakította.


Hayden Christensen:


[link]


[link]



Szerintetek szép a lány? 27-28 éves ha jól tudom :)



2012. jún. 5. 20:02
 1/7 anonim válasza:
Nem vagyok "Kamasz" (31). Szerintem szép, csak a szeme olyan furcsa, legalábbis a jobb.
2012. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj #1, de mit képzelsz?! Nem azt kérdeztem mit csinálnál vele, méghozzá milyen intim dolgot művelnél! Hogy mered így leírni?! Inkább ne válaszolnál!
2012. jún. 5. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:

tévedés! csak 2. és 3. részben játszotta ő, kapott is érte arany málnát...

egyébként biztos szép 30 évesnek, csak én nem bukom rá ehte kamasz vagyok...


egyébként nem te mondtad, hogy korai pasizni 12 évesen egy másik kérdésben? Mintha most odáig lennél ezért a hájden kristenzenért...

2012. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De, én mondtam, hogy korai, de csak azért linkeltem be, mert szerintem kicsit hasonlítanak a húgával, és mert nekem ez a színész szimpatikus, a színészi játéka, és maga a férfi is :)

De ez nem azt jelenti, hogy pasizok, csak annyit, hogy szimpatikus, és egy kicsit tetszik. Olvasd el miket írnak róla mások fórumokban, nekem csak bejön kicsit, ennyi! :))

2012. jún. 5. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja szimpatikus és kicsit tetszik...

És hasonlítanak, hát testvérek vagy nem?!

2012. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De igen. Csak vannak olyanok, akik tesók és egyáltalán nem hasonlítanak. De azért linkeltem be, mert olyan kedves arca van a lánynak, és meg akartam tudni, hogy ti is így gondoljátok-e?
2012. jún. 5. 20:15
 7/7 anonim válasza:
fúú, szerintem nem XD
2013. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!