Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bemutatkozó levelet kell...

Bemutatkozó levelet kell írnom egy családnak, au-perkedés miatt. Miket írjak magamról?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, nekem kellene ezt tudnom, ezt csak így általánosságban kérdezem..

hobbi, suli, pl azt h mi a kedvenc kajám..

Beleírhatom, hogy katolikus vagyok?

Köszi:))

21l



2012. jún. 13. 22:28
 1/3 anonim válasza:
100%
Melyik országba akarsz menni,és miért, meddig maradnál ezeket is írd bele a bemutatkozó levélbe. Mekkora gyerekre vigyáznál. Az jó ha beleírod milyen vallású vagy. Így egy más vallású család is tudja. Írj arról hogy mik a terveid, meg mit szeretnél majd az életben. Milyenek a gyereknevelési elveid, tapasztalatod tesókkal vagy bárkivel. Hogy jössz ki emberekkel, miket szeretsz miket nem. Pl ha van kedvenc zenéd, könyved, stb ezt azért mert így könnyebb beazonosítani a stílusod. Írd le miket vállalsz, miket nem. Pl vasalsz-e vagy sem. Írd ki mik a te elvárásaid velük.
2012. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jubilee ***** válasza:
100%

Ezt találtam neked: Az iratok elkészitésénél érdemes szem elõtt tartani, hogy ezek adják rólad az elsõ benyomást, ami alapján kiválasztanak. A cél a munkavállalás, igy legfõképpen azokat a tulajdonságaidat érdemes hangsúlyozni, amik az au pair munkára alkalmassá tesznek. Egy kézzel irott, angol nyelvû, "Dear Family" kezdetû bemutatkozó levél - (csak keresztneveket használj a levélben és a cimedet sem kell feltüntetni)- legalább egy A4-es oldal - Személyiségjegyek, érdeklõdés, hobby, eddigi, a gyerekekhez kötõdõ bármilyen tevékenység, szeretsz-e és tudsz-e házimunkát végezni, miért szeretnél Angliában au pairként dolgozni, rátermettnek érzed-e magad az au pair munkára, tervek a jövõre stb. Miért szeretnél hivatásos Au Pair-ként dolgozni?

Melyik korosztállyal szereztél már tapasztalatot?

Írj magadról, családodról és a barátaidról!

Miért gondolod, hogy alkalmas vagy Au Pairnek?

2012. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindkét válaszolónak nagyon köszönöm, sokat segítettetek.

Ausztriába szeretnék majd menni, 1 évre körülbelül.

2012. jún. 14. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!