Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez minek a szimbóluma?

Ez minek a szimbóluma?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 19. 18:22
 1/3 anonim válasza:

Nos...

Akárhonnan is vetted, rákerestem a google képkeresővel és semmi eredmény, tehát ehhez hasonló kép vagy szimbólum nincs az interneten.

Első pillantásra Skrillex logója jutott eszemben, de megnéztem a logót és nem találhatóak olyan rész amilyen a képen is van.

A bal oldali piros rész mintha egy 19es szám lenne vagy egy 15ös szám. Ezen kívül paintbe forgattam össze vissza de nem találtam semmi ami utalt volna valamire.

2012. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ennyiféle képen megpróbáltál utánajártál, kicsit tényleg hasonlít a Skillrex logohoz.


Amúgy egy gyereknek van a mellkasára tetoválva, a képet meg facebookra rakta fel.

2012. jún. 19. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:

húúú ez akkor biztos jobbikos rasszista fasiszta trapista masiniszta rendszerellenség lehet ha ilyet tetovál magára.

Úristen,megint üldöznek minket!!!

2012. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!