Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a vegetáriánusok szeretik...

Ha a vegetáriánusok szeretik az állatokat, miért eszik meg az állatok összes kajáját? :D

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

1. Olyan zöldségeket és egyebeket esznek, amit a piacokon lehet kapni, tehát nem az állatok elől eszik el.

2. Nincsenek olyan sokan, hogy veszélyeztetnék az állatok fennmaradását. :D

2012. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem az állatokat szeretik, hanem a zöldségeket utálják, és ezért pusztítják el őket.
2012. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 vagyokakilehetek ***** válasza:
80%

a növény is élőlény.

micsoda képmutatás a vega dolog. egyen követ akkor ha élő dolgot nem akar megölni ahhoz hogy megegye.

2012. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ajj istenem annyi idióta van a világon. a vegetáriánius benne van a szóban (vegetable), hogy zöldségeket eszik csak. nem feltétlenül kell szeretniük az állatokat..


van olyan vegetáriánus is aki nagy ívből szarik az állatokra, csak azért vega, mert egészségesebbnek találja, vagy szimplán nem ízlik neki semmilyen hús.

2012. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ezt nem hiszem eeeeeel :"DDDD
2012. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég sok oldalon olvastam már ezt, elég gyenge poén.
2012. jún. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mert csíra az összes ;)

egy ismerősöm nagy vegetáriánusnak tettette magát de gyanús volt nekem amikor befalta a szalámis szendvicset XD

2012. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha megennék az állatok összes kajáját akkor már minden állat éhen halt volna.


Majd gyújtok érted egy gyertyát.

2012. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ennyire ne nézzetek hülyének h komolyan kérdeztem volna.. xd
2012. jún. 25. 19:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ( szőke ) lány ismerősöm, aki azt mondta, hogy vegetáriánus. Csirkemellet evett egy étteremben, rákérdeztem, hogy nem-e vegetáriánus és erre megmagyarázta, hogy a csirkemell az csirke és az szárnyas, nem pedig hús.
2013. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!