Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem engedtek el a legjobb...

Nem engedtek el a legjobb barátnőm szulinapjára (? )

Figyelt kérdés

ma egy nagy csapat elment ma este bulizni és megünnepelni a legjobb barátnőm szulinapját. ma lett 16 éves és éj már rég betöltöttem a 16. de azt mondták nem mehetek sehova minek mennék. kis korunk óta legjobb barátok vagyunk és most az egész baráti kör rajtam röhög hogy 16 évesen meg nappal se engednek sehova és még egyszer sem voltam sehol barátokkal.

miért csinálják ezt? hogy vehetném rá őket arra hogy elengedjenek?

ja és volt egy olyan kijelentésük is nem rég hogy nyár van úgy se megyek sehova....


2012. jún. 21. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez szörnyű. :S

Mondd meg nekik, hogy elég nagy vagy már ahhoz, hogy elengedjenek.

Ha bezárnak, abból később csak baj lesz, úgyis meg fogsz szökni. Egyszerűbb lenne, ha engednének. Ez 16 évesnél már nem normális állapot, hogy be van zárva. (Megjegyzem, senkinél...)

2012. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó ég, nagyon sajnálom! :( Tényleg rémesen hangzik.

Vsz. kimaradt nálad a kamaszkori lázadás időszaka, kicsit feszegesd jobban és bátrabban a határaidat (persze ésszel, tiszteletlen ne legyél). A vitákat úgysem fogod megspórolni, vagy ha igen, akkor 20 évesen is otthon fogsz ülni és hüppögni, nem lesz senkid, már bocs.


Ha van idősebb testvéred, kérd az ő segítségét, hátha úgy engedékenyebbek lesznek a szüleid, és vele elengednek ide-oda, aztán már majd nélküle is. Vagy egy fiatal felnőtt rokon is jó lenne, akit kedvelnek.


Légy bátrabb, és reagálj az ilyen megjegyzésekre, mint pl hogy nyár van és úgysem mész sehová, ne csak itt írd ki magadból a keserűséget...


állj a sarkadra, drukkolok!

2012. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

bátyám van de vele se engednek el sehova

én próbáltam már mindent hogy elengedjenek de semmi

ők meg folyton mesélik hogy milyen jók voltak azok a kamaszkori bulik és hogy még jó elmehettek

de Mikor mondom hogy engem ettől fosztanak még akkor meg azt mondják hogy ugyan dehogy is

ja meg ami a "legjobb" az az hogy anyám minden nap rákérdez hogy Mikor lesz már barátom...

2012. jún. 21. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:

dettó engem is piszkálnak hogy nincs barátom és hogy egy barátnőm sincs de hogy ha nem engednek sehova hogy legyen? ezt nem értik meg

17/L

2012. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm, nem értem a szülőket. :s

Pl. mikor itt is azon vacillált valaki, hogy a 17 éves fiát elengedje-e életében először Balatonra (még sosem volt ott!), mert, hogy ott kell aludni 2-3 napot, és pedig ők eldöntötték, hogy 18 éves koráig csak otthon alhat...

Normálisak a mai szülők???

És utána csodálkoznak, hogy olyanok a fiatalok, amilyenek...

2012. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!