Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak, ha...

Szerintetek mit csináljak, ha majd nem tudok elmenni bankettre, mert nincs egy normális ruhám se? Nincsenek ilyen koktél ruháim. Nem vagyok az a tipus.

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

1. Vegyél másféle ruhát.

2. Vegyél egy koktélruhát.

3. Maradj otthon.

2012. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én jelenleg azt sem tudom, hogy miben illene menni a bankettre. Hallottam már olyat, aki azt mondta, hogy magassarkúba és koktélruhába voltak, amit te is írsz, de olyanról is hallottam, akik csak sima hétköznapi szerelésbe (farmer) mentek. Tudakold meg, hogy tényleg ennyire ki kell-e öltözni. Ha meg igen, akkor vegyél fel egy fekete szoknyát vagy nadrágot (ilyened gondolom van), hozzá egy szép színes inget vagy elegánsabb fölsőt.
2012. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk elég felesben volt a társaság anno, voltak páran, akik koktélruhában tették az eszüket, a normálisabb társaság viszont nem vitte túlzásba: egy alkalmibb felső, éppen nem farmer, azt kész.
2012. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalmibb szoknya meg egy szebb felső szerintem tökéletes. Nem kell túlzásba vinni.
2012. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, vagy ha mindenképpen ragaszkodsz a koktélruhához,akkor kölcsönözz egyet!
2012. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenről se hallottam még, hogy bankettre koktélruhát vesznek fel, le vagyok maradva o_O Gondolom, ha nincs koktélruhád, nem is éreznéd magad jól egy ilyenben, szóval ne vedd fel :) Biztos akad valami elegáns nadrágod, szoknyád, hozzá egy szebb blúz, vagy egyéb felső, nem kell túlzásba vinni, nem az Operabálra mentek. Nem az öltözettől függ, hogy jól érzed-e magad majd.
2012. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaaj, (kis)lányok, neee!!! Koktélruha - meg anyám tyúkja és toronyóra lánccal?! MIÉRT???

Még egy középiskolás bankettre is kiváló egy normális, jó szabású nadrág (akár farmer is), vagy egy sötétebb alapszínű szoknya egy hozzá illő blúzzal. Koktélruha meg okostelefon..aztán, sokszor, a hónap végén nincs mit enni:(. Az a szülő, aki ilyeneket akar - minden áron! - biztosítani a gyerekének, egyszerűen szánalomra méltó..de az a gyerek is, akinek ez valamiféle értékmérő.

2012. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóbeli napján van a bankett, vagyis nálunk úgy volt. Hulla fáradtan beestem és nem érdekelt ki milyen ruha van, de senki nem volt koktél ruhába. Nem is kell farmer, póló és kész.
2012. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!