Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki lakik olyan lakásban,...

Valaki lakik olyan lakásban, aminek minden ablaka belső udvara néz? Milyen?

Figyelt kérdés

Albérletek között keresgélek, nem tudom érdemes-e ilyet kivenni. Lehet nyugodtan szellőztetni? Nem hallatszik ki/be minden?

Gondolom annál egy fokkal jobb, mintha a főútra nézne az ablak..


Szívesen olvasnék tapasztalatokat!



2012. jún. 24. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha zárt körfolyosós, akkor felerősödnek a kiszűrődő zajok, de szellőztetni simán lehet.
2012. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezek szerint a nyitott ablaknál alvás felejtős.:-/


Köszi a választ!

2012. jún. 24. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Aludni lehet nyitott ablaknál, csak hangosan kefélni nem :D


Vegyél füldugót!


egy évvel ezelőtt én templom mellett laktam...

Harangoztak éjjel nappal, ha a pap úgy felejtette a kapcsolót..

2012. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz körül, hány kisgyerekes család van, ők minden áldott délután ott randalíroznak kisrollerrel/labdával/sípolós játékkal..
2012. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ajaj.. na igen, erről van tapasztalatom (jelenlegi lakhelyem konyhája is belső udvarra néz, és szintúgy az összes kölök itt dömperezik, rollerezik - holott 2 percre van itt egy játszótér..), viszont volt egy olyan naiv gondolatom, ha ott az összes lakás hasonló kialakítású, jobban tekintettel vannak egymásra a lakók.
2012. jún. 24. 14:35
 6/7 anonim válasza:
Én sajnos körfolyosós lakásban lakom, a belső udvara minden oldalról fallal van körülvéve. A lakás minden ablaka a körfolyosóra néz és nagyon utálom :( Sokkal jobban felerősödnek a kisebb zajok is, az öregasszonyok ott állnak meg hangosan pletykálni az ablakom alatt, a macskát kiengedik a körfolyosóra és rápiszkít a lábtörlőmre és a küszöbre, éjszaka nem lehet nyitva hagyni a zaj miatt az ablakokat, nem jár úgy a levegő, megreked a belső udvarban. Egyszóval nem ajánlom...
2012. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Kár, pedig olyan szépeket lehet látni, de éreztem, hogy nem praktikus.:/

2012. jún. 26. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!