Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak ellenségeid, haragosaid?

Vannak ellenségeid, haragosaid?

Figyelt kérdés
Akik iránt ellenszenvvel viseltetsz.

2012. jún. 25. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább irántam viselkednek ellenszenvvel. Én megpróbálok normális, kedves segítőkész lenni. Ha utálom az illetőt azon vagyok ne tudja meg. Se tőlem se mástól. De bezzeg, ha engem utál valaki... Bunkó, arrogáns, szemtelen, köcsög, keresztbe tesz stb. De velem is vigyázni kell, mert elég görény tudok lenni, ha egyszer megunom a dolgot!
2012. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyan szerintem mindenkinek van.
2012. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Olyan emberek sztem vannak, akik nem kedvelnek, de haragosnak azért nem nevezném őket. Nem sok vizet zavarok, nem teszek keresztbe senkinek, kétlem, hogy lenne ellenségem.
2012. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ellenszenves ember persze, hogy van, olyan is, akivel a kapcsolatos sérelmeket (brr, de csúnya ez így leírva) nehezen dolgozom fel és rágódom rajta, de olyan, aki tényleg minden napomat elrontja, olyan nincs.
2012. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van,és ezek irigységből fakadnak.
2012. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vannak persze, és nem csak az ujjamból szoptam ki hogy utálom őket.
2012. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van, aki engem nem bír, és én viszont / ugye, ez általában kölcsönös /. Sajnos, ez olykor az életben elkerülhetetlen.
2012. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van olyan, akit minden különösebb ok nélkül meg tudnék verni. Persze néhányan rá is szolgálnának, de több az olyan ember, akik iránt valami természetes antipátia alakult ki bennem. Ezeket nem hangoztatom, előfordul, hogy két ember nem találja a közös hangot. Sajnos, akik ellenem tettek valamit, azoknak meg nem tudok visszavágni... Lehet, hogy nem is kell...
2013. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Általában jól kijövök az emberekkel. Persze páran ellenszenvesek, és biztos van aki nem bír engem, de ez távol áll az ellenségeskedéstől, vagy az utálattól. Azt tudom, hogy az egyik exem nagyon rühell engem, de szerencsére vele nagyon-nagyon ritkán találkozunk, és nekem vele sincs amúgy komoly bajom, csak ő túlérzékeny.
2013. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hajaj...
2013. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!